Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki i tabele: Piłka nożna

 

Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

 


  Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2009/2010
Kolejka:XIII 24-25.10.2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Sokół Zabrzeg 12 30 32:8 7-0-2 (23:8) 3-0-0 (9:0)
2 GKS Morcinek Kaczyce 12 26 20:10 4-2-1 (7:4) 4-0-1 (13:6)
3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 25 18:13 2-1-1 (9:7) 5-3-1 (9:6)
4 TS Czarni-Góral Żywiec 12 23 23:12 3-2-2 (15:8) 4-0-1 (8:4)
5 LKS Radziechowy 13 22 30:18 5-1-2 (22:7) 2-0-3 (8:11)
6 KS Spójnia Landek 12 21 21:16 3-2-1 (10:7) 3-1-2 (11:9)
7 LKS Tempo Puńców 12 20 27:22 5-2-1 (24:15) 1-0-3 (3:7)
8 LKS Świt Cięcina 13 20 15:16 4-1-0 (10:3) 2-1-5 (5:13)
9 TS Koszarawa Żywiec 12 19 18:17 4-0-1 (8:5) 2-1-4 (10:12)
10 LKS Błyskawica Drogomyśl 13 17 23:13 3-0-2 (11:2) 2-2-4 (12:11)
11 KS Wisła Ustronianka 12 15 15:16 4-0-4 (12:10) 1-0-3 (3:6)
12 LKS Drzewiarz Jasienica 12 15 17:19 3-1-2 (7:8) 1-2-3 (10:11)
13 RKS Cukrownik Chybie 12 11 14:26 2-0-2 (5:4) 1-2-5 (9:22)
14 KS Kuźnia Ustroń 12 10 14:23 0-2-2 (2:7) 2-2-4 (12:16)
15 LKS Pasjonat Dankowice 12 8 17:31 1-1-5 (10:17) 1-1-3 (7:14)
16 LKS Bestwina 12 7 10:29 2-1-2 (7:8) 0-0-7 (3:21)
17 LKS Halny Przyborów 12 7 11:37 1-0-5 (6:18) 1-1-4 (5:19)


Ostatnia kolejka (XIII) - 24-25.10.2009
LKS Tempo Puńców - RKS Cukrownik Chybie - 6:4
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Świt Cięcina - 1:0
KS Wisła Ustronianka - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:1
LKS Radziechowy - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:2
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Drzewiarz Jasienica - 3:2
LKS Halny Przyborów - LKS Spójnia Landek - 0:3
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Kuźnia Ustroń - 1:1
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Bestwina - 2:0
TS Koszarawa Żywiec - pauzował


  Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XII 24-25.10.2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 12 29 28:10 4-2-1 (13:6) 5-0-0 (15:4)
2 TS Mieszko-Piast Cieszyn 11 24 30:12 3-1-0 (15:5) 4-2-1 (15:7)
3 LKS Victoria Hażlach 12 20 21:22 3-2-0 (9:6) 3-0-4 (12:16)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 19 28:21 4-1-0 (14:3) 1-3-3 (14:18)
5 LKS Strażak Dębowiec 12 18 21:23 4-1-2 (14:10) 1-2-2 (7:13)
6 LKS Orzeł Zabłocie 12 17 25:20 2-1-2 (11:9) 3-1-3 (14:11)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 12 17 28:25 2-2-2 (13:10) 2-3-1 (15:15)
8 LKS 99 Pruchna 12 15 15:17 2-1-2 (9:8) 2-2-3 (6:9)
9 LKS Rudnik 12 15 22:26 2-1-4 (11:16) 2-2-1 (11:10)
10 LKS Pogórze 12 13 17:17 2-4-1 (13:11) 0-3-2 (4:6)
11 KS Nierodzim 12 13 20:22 2-1-4 (12:12) 1-3-1 (8:10)
12 KKS Spójnia Zebrzydowice 12 13 24:32 2-0-3 (15:20) 2-1-4 (9:12)
13 LKS Beskid Brenna 11 7 7:22 1-3-3 (4:13) 0-1-3 (3:9)
14 LKS Kończyce Małe 12 6 7:26 1-3-2 (4:8) 0-0-6 (3:18)


Ostatnia kolejka (XII) - 24-25.10.2009
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:3
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 2:1
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:1
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe - 2:0
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - 1:3
LKS Wisła Strumień - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 0:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:1


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XII 25.10.2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Zryw Bąków 12 34 41:11 5-0-0 (20:4) 6-1-0 (21:7)
2 KP Trójwieś Istebna 12 30 59:15 7-0-0 (44:6) 3-0-2 (15:9)
3 KP Beskid 09 Skoczów 12 29 55:16 5-0-0 (30:5) 4-2-1 (25:11)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 12 28 38:11 6-1-1 (23:8) 3-0-1 (15:3)
5 LKS Zamek Grodziec Śląski 12 24 33:18 4-3-1 (21:9) 2-0-2 (12:9)
6 LKS Lutnia Zamarski 12 18 31:21 4-0-2 (25:7) 2-0-4 (6:14)
7 LKS Wyzwolenie Simoradz 11 18 29:29 2-0-2 (12:8) 4-0-3 (17:21)
8 LKS Goleszów 12 15 17:16 2-0-3 (6:6) 3-0-4 (11:10)
9 LKS Wiślica 12 15 30:39 2-0-5 (18:26) 3-0-2 (12:13)
10 LKS Błękitni Pierściec 11 12 27:35 3-0-2 (14:11) 1-0-5 (13:24)
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 12 12 26:48 3-0-4 (19:22) 1-0-4 (7:26)
12 LKS Ochaby 96 12 6 13:50 1-0-4 (6:20) 1-0-6 (7:30)
13 ZKS Polifarb Cieszyn 12 4 13:33 1-0-6 (6:15) 0-1-4 (7:18)
14 LKS Wiki Kisielów 12 0 8:80 0-0-5 (3:28) 0-0-7 (5:52)


Ostatnia kolejka (XII) - 25.10.2009
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 9:0
LKS Wiślica - LKS Zryw Bąków - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Beskid 09 Skoczów - 1:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pierściec - 6:1
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Ochaby 96 - 5:0
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiki Kisielów - 4:0

Opracowano na podstawie sport.olza.pl

źródło: sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: