Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyniki i tabele: Piłka nożna

Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: Klasa okręgowa, klasa A i klasa B
 

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2009/2010
Kolejka:XIII 17-18.10.2009 - kolejka odwołana

Wydział Gier BOZPN odwołał mecze ligi okręgowej. Jak czytamy w komunikacie: w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, Wydział Gier BOZPN i Podokręgu Bielsko-Biała, odwołuje wszystkie zawody grup młodzieżowych i seniorów na  szczeblu Okręgu i Podokręgu Bielsko-Biała mające odbyć  się w dniach  17 i 18.10.2009r. W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych, odwołane  w/w zawody zostaną rozegrane po ostatnich kolejkach wyznaczonych  w terminarzach i uprzednim ogłoszeniu w komunikatach.

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XI 18.10.2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 11 29 28:9 4-2-0 (13:5) 5-0-0 (15:4)
2 TS Mieszko-Piast Cieszyn 10 21 29:12 3-1-0 (15:5) 3-2-1 (14:7)
3 LKS Victoria Hażlach 11 20 20:20 3-2-0 (9:6) 3-0-3 (11:14)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 11 19 27:17 4-1-0 (14:3) 1-3-2 (13:14)
5 LKS Orzeł Zabłocie 11 17 24:18 2-1-2 (11:9) 3-1-2 (13:9)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 11 17 27:22 2-2-1 (12:7) 2-3-1 (15:15)
7 LKS Rudnik 11 15 21:23 2-1-3 (10:13) 2-2-1 (11:10)
8 LKS Strażak Dębowiec 11 15 19:22 3-1-2 (12:9) 1-2-2 (7:13)
9 LKS 99 Pruchna 11 12 12:16 2-1-2 (9:8) 1-2-3 (3:8)
10 LKS Pogórze 11 10 15:17 1-4-1 (11:11) 0-3-2 (4:6)
11 KS Nierodzim 11 10 16:21 1-1-4 (8:11) 1-3-1 (8:10)
12 KKS Spójnia Zebrzydowice 11 10 21:31 2-0-3 (15:20) 1-1-4 (6:11)
13 LKS Kończyce Małe 11 6 7:24 1-3-2 (4:8) 0-0-5 (3:16)
14 LKS Beskid Brenna 10 4 5:21 0-3-3 (2:12) 0-1-3 (3:9)


Ostatnia kolejka (XI) - 18.10.2009
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 4:4
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik - 1:1
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 3:5
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 5:2
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Beskid Brenna - przełożony na 07.11, godz. 14:00

 


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2009/2010
Kolejka:XI 17-18.10.2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Zryw Bąków 11 31 36:10 5-0-0 (20:4) 5-1-0 (16:6)
2 KP Beskid 09 Skoczów 11 28 54:15 5-0-0 (30:5) 4-1-1 (24:10)
3 KP Trójwieś Istebna 11 27 50:15 6-0-0 (35:6) 3-0-2 (15:9)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 11 27 37:10 6-0-1 (22:7) 3-0-1 (15:3)
5 LKS Zamek Grodziec Śląski 11 21 28:18 3-3-1 (16:9) 2-0-2 (12:9)
6 LKS Wyzwolenie Simoradz 10 18 29:20 2-0-2 (12:8) 4-0-2 (17:12)
7 LKS Lutnia Zamarski 11 15 25:20 3-0-2 (19:6) 2-0-4 (6:14)
8 LKS Goleszów 11 15 19:13 3-0-2 (9:3) 2-0-4 (10:10)
9 LKS Błękitni Pierściec 10 12 26:29 3-0-2 (14:11) 1-0-4 (12:18)
10 LKS Wiślica 11 12 26:37 2-0-4 (17:21) 2-0-3 (9:16)
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 11 12 26:47 3-0-3 (19:21) 1-0-4 (7:26)
12 LKS Ochaby 96 11 6 13:45 1-0-4 (6:20) 1-0-5 (7:25)
13 ZKS Polifarb Cieszyn 11 1 9:33 0-0-6 (2:15) 0-1-4 (7:18)
14 LKS Wiki Kisielów 11 0 8:76 0-0-5 (3:28) 0-0-6 (5:48)


Ostatnia kolejka (XI) - 17-18.10.2009
LKS Zryw Bąków - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:2
LKS Goleszów - LKS Wiślica - 3:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 14:0
LKS Wiki Kisielów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:5
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna - 1:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski - 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - przełożony na 07.11

Opracowano na podstawie sport.olza.pl

źródło: sport.olza.pl /ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: