Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyjechał wprost pod tira

Dzisiaj (15.11.2011) w godzinach rannych doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. - Operator koparki, który prowadził prace na terenie drogi S1 (Cieszyn) wyjechał z placu budowy na pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego tira, doprowadzając do zderzenia -informuje Ireneusz Korzonek, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, w godzinach rannych. W zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

- W tej chwili oba pojazdy zostały "wygrodzone' poza jezdnię. Jeden pas ruchu w kierunku granicy nadal jest drożny, ruch obywa się sprawnie, czekamy na służby ratunkowe, tj. dźwig oraz zarząd dróg, w celu poprawy oznakowania i usunięcia koparki, która została przewrócona w kierunku skarpy znajdującej się obok drogi – informuje Wydział Ruchu Drogowego KPP w Cieszynie.

Jak dowiedział się portal ox.pl jedną z przyczyn mogła być mgła. - Nie usprawiedliwia to jednak zachowania operatora koparki, który doprowadził do kolizji - dodaje Wydział Ruchu Drogowego. 
 

Cieszyńska policja przypomina o zwężeniach ruchu, które ciągną się na całej trasie S1. Zarówno na pasie prowadzącym w stronę Skoczowa jak i Cieszyna. Od kilku dni nieczynne są zjazdy i wyjazdy na ulicę Bielską w Cieszynie. Mimo zapór, są kierowcy, którzy je omijają - mówi Ireneusz Korzonek.
 

 

BsK&JB

źródło: ox.pl
dodał: BSK,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją