Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyjazd do Rumunii odwołany

Mieliśmy informować Państwa o tym, że zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego – Arkadiusz Jojko – wystąpi podczas najbliższych zawodów FIS Cup, które odbędą się na początku października w Rasnovie. Jednak biało-czerwoni nie udadzą się do Rumunii.

Polscy skoczkowie nie wystąpią podczas konkursów FIS Cup w Rumunii, które miały się odbyć 3-4 października. Choć jeszcze rano otrzymaliśmy listę z powołanymi skoczkami na te zawody, Polski Związek Narciarski postanowił anulować wyjazd do Rasnova.

- W związku z pogarszającą się sytuacją w Rumunii oraz rekomendacjami dotyczącymi podróży podjęliśmy decyzję o wycofaniu naszej juniorskiej reprezentacji ze startu w zawodach FIS Cup w Rasnovie – czytamy na oficjalnym fanpage’u Polskiego Związku Narciarskiego. Tylko w środę (23.09) odnotowano w Rumunii ponad 1,7 tys. pozytywnych wyników na obecność koronawirusa.

Rano ukazała się lista z powołanymi skoczkami na konkursy FIS Cup. Do Rumunii miał udać się m.in. Arkadiusz Jojko z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, który był jedynym przedstawicielem naszego regionu w 10-osobowej kadrze.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: