Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyjątkowe ferie w Zakopanem

Jeżeli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, a zima to jego ulubiona pora roku, to koniecznie musisz poznać naszą propozycję.

Ferie zimowe zaczynają się w naszym województwie trzynastego stycznia. Dla uczniów ta perspektywa wydaje się pewnie dość odległa, ale rodzice powinni już dziś zapoznać się z niezwykle atrakcyjną ofertą wypoczynku przygotowaną przez Akademię Zdrowia.                             

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat na kameralny obóz narciarsko – snowboardowy w Zakopanem połączony z mnóstwem towarzyszących atrakcji.                             

Na perfekcyjnie przygotowanych trasach będziemy doskonalić umiejętności naszych podopiecznych w jeździe na nartach lub snowboardzie. Niewielkie grupy i indywidualne podejście do każdego uczestnika przez wykwalifikowanych instruktorów pozwoli czerpać jeszcze większą satysfakcję z każdego kolejnego zjazdu. Komfortowa i przytulna Willa Siklawa zapewni nam noclegi i posiłki po całodniowych szaleństwach na śniegu, a atrakcyjna lokalizacja, tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego będzie gwarancją rześkiego górskiego powietrza i widoków na ośnieżone Tatry.
Przygotujcie spory zapas sił, bo oprócz sportowych emocji przewidujemy również inne atrakcje, takie jak kąpiele w basenach termalnych, przejażdżki na skuterach śnieżnych czy kulig z ogniskiem.

Do udziału zapraszamy również rodziców, którzy aktywnie zamierzają spożytkować swój zimowy urlop. Organizatorzy deklarują, że podczas rodzinnego obozu narciarsko-snowboardowego śnieżnych atrakcji nie zabraknie dla nikogo!

Atrakcje w trakcie obozu:

  • codzienna jazda na nartach i/lub snowboardzie połączona z profesjonalnym szkoleniem od poziomu “zero”
  • skutery śnieżne, snow rafting
  • baseny termalne
  • wycieczka do centrum Zakopanego, Wielka Krokiew
  • kulig
  • ognisko
  • wizyta w Snowlandii – zimowy tor saneczkowy, śnieżny zamek, śnieżny labirynt
  • seanse kinowe
  • liczne gry i zabawy integracyjne.

Obóz narciarsko – snowboardowy ZAKOPANE 2020

Termin: 18 – 24 stycznia 2020.

Wyjazd: 18 stycznia z Cieszyna o godz 16.00 przez Skoczów, Bielsko Białą.

Kadra obozu – wykwalifikowani wychowawcy i instruktorzy narciarstwa i snowboardu podsiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi oraz niezbędne uprawnienia – Marcin Cinal (organizator), Marek Chybiorz, Daniel Flejszman, Jakub Wanat.

SZCZEGÓŁY:

Tel. +48 505 136 819 – Marcin Cinal

www.akademiazdrowia.eu/obozy-zima/zakopane/

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu Facebook’u:

www.facebook.com/akademia.cieszyn/

Na obóz zaprasza Marcin Cinal – właściciel Akademii Zdrowia, która zajmuje się organizacją szkoleń sportowo-rekreacyjnych, obozów oraz półkolonii. Organizator posiada Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 1432.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: