Wyjątkowe drzewko na Wzgórzu Zamkowym

Zamek Cieszyn nie zapomina o walentynkach. Na dziedzińcu pojawił się, już kilka dni temu, miłosny akcent - ''Drzewko Szczęścia i Miłości''.

Na dziedzińcu Zamku Cieszyn od niedzieli (11.02) uwagę turystów i mieszkańców przyciąga walentynkowe drzewko – czy, jak podkreślają pomysłodawcy „Drzewko Szczęścia i Miłości”.  W związku z walentynkami postanowiliśmy ustroić Magnolię na dziedzińcu Zamku Cieszyn serduszkami. Był to pomysł dyrektor Zamku Ewy Gołębiowskiej. Pracownicy działu turystyki wykonali serca  – przyznaje w rozmowie z naszą redakcją Szymon Krupka Kierownik Działu Turystyki Zamku, który zawiesił czerwone serduszka i dopowiedział historię związaną z drzewkiem.

Jak się okazuje pary, które przy tej właśnie Magnolii zrobią sobie zdjęcie zostaną obdarzone wiecznym szczęściem i miłością. Natomiast samotni dzięki drzewku znajdą prawdziwą miłość i to już niebawem. Drzewko wywołuje bardzo pozytywne emocje wśród turystów i mieszkańców Cieszyna. W czasach kiedy bardzo ciężko o życzliwość względem drugiego człowieka, takie działania są potrzebne. W życiu miłości nigdy za wiele. Zachęcamy zatem do robienia zdjęć przy drzewku Szczęścia i Miłości oraz w ten miłosny czas do odwiedzenia Wzgórza Zamkowego - mówi Szymon Krupka.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją