Oświadczyny w Walentynki, a wesele w Mewie

Kochasz i chcesz się oświadczyć, ale brakuje Ci odwagi? Dzisiaj Walentynki! Zdecyduj się na ten spontaniczny krok, a już wkrótce zorganizujesz wesele Waszych marzeń i to niewielkim kosztem.

Ślub i wesele to bardzo poważna decyzja, ale gdy się kocha naprawdę, nie musi być ona trudna do podjęcia. W miłości czasami trzeba postawić na spontaniczność, a nawet szaleństwo i to do nich zachęcamy dzisiaj Zakochanych! 

Walentynki to doskonała okazja do tego, by zaproponować ukochanej osobie wspólne życie. Romantyczna kolacja, a może wyjazd w ulubione miejsce, kwiaty, słodkości, a do tego to jedno pytanie. 

Oświadcz się już dziś, a organizacją wesela nie martw się nawet jeśli marzysz o szybkim ślubie i weselu. Bez względu na to, czy chcesz szybko stanąć na ślubnym kobiercu, czy uważasz, że na wszystko przyjdzie czas, Dom Przyjęć Mewa może wesprzeć Cię, oferując profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie organizacji przyjęcia weselnego. Specjaliści doradzą Ci wybór oprawy muzycznej, firmy dekoracyjnej oraz atrakcji – przykładowo załatwią fotobudkę, pokaz barmański, czy napad zbójników. Doświadczenie pracowników Domu Przyjęć w organizacji wesel sprawi, że gotowe rozwiązania dostaniesz praktycznie „na tacy”.

Przejdźmy do konkretów, czyli tego, co na weselu ważne, a dla niektórych najważniejsze: weselne menu. To, w Mewie, skomponowano tak, by zadowolić nawet najbardziej wybredne podniebienia, a także zaspokoić gusty tych, którzy cierpią na różne alergie pokarmowe lub trzymają specjalną dietę - wszystko można ustalić indywidualnie.

Ceny weselnych menu są w Domu Przyjęć Mewa bardzo atrakcyjne i zróżnicowane, a każde z nich gwarantuje suto zastawione stoły. W ubiegłym roku rekordy popularności biło menu za 189 zł/os. Ta wersja weselnego menu obejmuje: powitanie „Pary Młodej” Chlebem i Solą, toast kieliszkiem szampana, obiad, deser, zimną płytę i aż 3 kolacje, a do tego patery owoców i wszelkie rodzaje napojów bezalkoholowych. Atrakcyjna cena, prawda? Sprawdź szczegóły tego menu:

Pobierz ofertę weselną Domu Przyjęć Mewa

Na weselu trzeba dobrze zjeść, ale trzeba też tańczyć do upadłego, a na tak dużej sali, jaką dysponuje Dom Przyjęć w Harbutowicach, miejsce na parkiecie znajdą zarówno jego królowie, jak i Ci, mniej śmiali goście weselni, którzy preferują taniec w mało widocznej części sali. Jest tu miejsce dla 160 osób a dodatkowo do dyspozycji weselników Dom Przyjęć oddał osobne pomieszczenie mieszczące nawet 40 osób, w którym zorganizować można zabawy, tańce i swawole dla najmłodszych gości. Pociechami weselników zaopiekują się profesjonalni animatorzy, którzy zadbają o to, by każde dziecko dobrze się bawiło i dobrze zjadło. 

W Domu Przyjęć Mewa zorganizujesz wesele nawet w nietypowym terminie – przykładowo w dni świąteczne i wolne od pracy, czy w tygodniu.

Potrzebujesz miejsca na nocleg dla gości? To nie problem! W „Mewie” znajdziesz elegancko i nowocześnie urządzone pokoje dla gości – łącznie starczy miejsca dla 30 gości. 

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz: +48 601 154 506 lub: mewa@restauracjamewa.pl

 

Z okazji Walentynek wszystkim Czytelnikom OX.PL Dom Przyjęć Mewa życzy dużo miłości, która trwa wiecznie.
A tym niezdecydowanym, życzymy odwagi! 

 

Dom Przyjęć MEWA
ul. Stara Droga 68, Harbutowice

www.restauracjamewa.pl 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją