Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wychowanek Spójni z tytułem mistrzowskim

Na zakończenie weekendu poznaliśmy tryumfatora Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (U-15). W Górznie, gdzie rozegrano finałowy turniej, niespodzianki nie było i ze zwycięstwa radowali się zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała, a jednym z bohaterów okazał się Wojciech Zborek – wychowanek Spójni Zebrzydowice.

Zawodnicy z Bielska-Białej przyjechali na finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w roli zdecydowanego faworyta i z niej się wywiązali, odnosząc w Górznie komplet zwycięstw. Rekord pokonał w finale zespół z Lubawy, a zwycięską bramkę zdobył Radosław Górkiewicz.

Bielszczanie sięgnęli po trofeum, a spory udział miał w tym również Wojciech Zborek. Wychowanek Spójni Zebrzydowice strzegł bramki Rekordu i tylko raz musiał wyciągnąć piłkę z siatki – w grupowym starciu z Polonią Leszno. W pozostałych pięciu meczach zachował czyste konto i został wybrany najlepszym bramkarzm finałowego turnieju. Warto także przypomnieć, że w poprzednim sezonie tytuł Mistrza Polski zdobył Krystian Karpeta - także wychowanek Spójni.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: