Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Adam Małysz wspiera wiślańskich przedsiębiorców

Adam Małysz, w krótkim materiale wideo, wsparł przedsiębiorców z branży hotelarsko-gastronomicznej. - Mam tutaj mnóstwo przyjaciół, kolegów, znajomych, którzy prowadzą swoje firmy. Niestety większość z nich została pozbawiona środków do życia przez sytuację, która jest na całym świecie - mówi "Orzeł z Wisły".

- Chciałbym przede wszystkim zachęcić wszystkich, aby przyjeżdżali do Wisły, gdy będzie można i pomogli tym wszystkim pensjonatom, hotelom, restauracjom, aby się mogły podnieść i stanąć w końcu na nogi, normalnie funkcjonować. Zapraszam was serdecznie i do zobaczenia w Wiśle - dodaje Małysz.

Pisaliśmy:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-25 15:50:27
koszor: Adam bądź realistą. Wiele z tych osób w najbliższych miesiącach zostanie bankrutami. To tak jak z pożarem, strażacy to wiedzą - czas ma znaczenie. Jak działasz od razu, uratujesz wszystko. Ale jak przyjedziesz za godzinę, to możesz grabiami przegrzebać pogorzelisko i przelać wodą.
2021-01-25 15:54:24
koszor: Może jeszcze tak - jesteś sławny, każdy cię w Polsce zna. Wykorzystaj to i spróbuj im pomóc. To niech chociaż połowę miejsc wykorzystują albo połowę obłożenia pensjonatów. Nie jestem z branży turystycznej, ale szczerze współczuję każdemu, kto chce uczciwie pracować, a wszystko się sypie i widmo bankructwa się zbliża.
2021-01-25 16:29:30
GusGus: Tak się mi coś wydaje, że jak już będzie można przyjeżdżać do Wisły na wypoczynek, to wiślańscy restauratorzy i hotelarze tak jak do tej pory, poradzą sobie znakomicie. Wtedy już żadnej pomocy ani dobrych rad nie będą potrzebowali. Problemem jest sytuacja w tym momencie. Jak lubię Pana Adama Małysza i jego rozsądne, stonowane wypowiedzi, tak ta wydaje mi się troszkę pozbawiona sensu. Przepraszam za bezpośredniość.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: