Wychowanek Górala z trofeum

W Białymstoku został rozegrany turniej finałowy w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. Do gry wkroczyli zawodnicy do lat 17, a ze zwycięstwa radowali się główni faworyci imprezy – Rekord Bielsko-Biała. W zespole tryumfatora wystąpił wychowanek Górala Istebna - Jakub Kawulok (na zdj.).

Zawodnicy z Bielska-Białej przeszli przez fazę grupową jak burza, sięgając po komplet punktów we wszystkich trzech meczach. Rekord nie pozostawił złudzeń również w fazie pucharowej, nie tracąc w niej ani jednej bramki. Bielszczanie wyeliminowali Ustkę w ćwierćfinale (1:0), w 1/2 finału pewnie pokonali Red Dragons Pniewy – 4:0 – i takim samym rezultatem zakończył się również finał, w którym Rekord pokonał gospodarzy, MOKS Białystok.

Pod koniec stycznia po Młodzieżowe Mistrzostwo Polski sięgnął Wojciech Zborek (przyp. red. - wychowanek Spójni Zebrzydowice) po tytuł w kategorii U-15, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Tym razem po trofeum sięgnął wychowanek Górala Istebna – Jakub Kawulok. Zawodnik z Koniakowa zdobył jedną bramkę w turnieju finałowym, wpisując się na listę strzelców w meczu grupowym przeciwko SPN Szamotuły.