Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

WYBORY 2010: Strumień i Ustroń bez zmian

Ireneusz Szarzec burmistrzem Ustronia, a Anna Grygierek burmistrzem Strumienia - tak mówią nieoficjalne informacje. Oboje byli jedynymi kandydatami w swoich miastach i oboje uzyskali poparcie ich mieszkańców.

- W tej kadencji dużą uwagę przykładałam do oświaty, wprowadziliśmy drugi język, otworzyliśmy klasę sportową, poprawiliśmy bazę oświatową szkół i przedszkoli. Natomiast w drugiej kadencji chciałbym kontynuować działania związane z kanalizacją, skupić się również na drogach, parkingach i na bazie sportowej, bo uważam, że jeśli chodzi o bazę sportową mamy jeszcze dużo do zrobienia - mówiła nam Anna Grygierek.

A co czeka Ustroń? - Główny element mojego programu to dobra kontynuacja. Staramy się wykorzystywać różne możliwości. Dobra kontynuacja polega przede wszystkim na tym, żeby każdy z gospodarzy w pierwszej kolejności nie pogarszał tego stanu, który ma. Oczywiście trzeba zrobić wszystko, by coś poprawić, by coś nowego stworzyć. Proszę popatrzeć na projekty, które realizujemy z dofinansowania zewnętrznego. Dziś prowadzonych jest 12 projektów unijnych w mieście. Część dobiega końca realizacja, inne są otwarte – trzeba zrobić wszystko, by właściwie wykorzystać tę szansę - niedawno mówił nam w wywiadzie burmistrz Ustronia, Ireneusz Szarzec.

 

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: