Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wszystko tu moje

Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu wraz z filiami w Drogomyślu, Pruchnej i Zbytkowie od września realizuje projekt pn.: Wszystko tu moje - cykl warsztatów edukacyjno-wychowawczych dla dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy Strumień. Realizacja projektu potrwa do grudnia.

Projekt realizowany w ramach Lokalnej Grupy Działania Cieszyńska Kraina, skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach działań około 100 najmłodszych mieszkańców z terenu Strumienia i sołectw gminy Strumień, w których znajdują się filie biblioteki publicznej (Pruchna, Zbytków, Drogomyśl) będzie mogło skorzystać z różnorodnych form działalności. Będą to  miedzy innymi warsztaty plastyczne, muzyczne i zajęcia oparte na pedagogice zabawy. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie dla dzieci maraton czytania poezji i prozy lokalnych twórców.

Celem działań jest wzrost zainteresowania dzieci miejscem zamieszkania, oraz przybliżenie im tradycji, kultury i folkloru własnego regionu.

Warsztaty plastyczne pn.: Miejsce, które kocham - Strumień (Drogomyśl, Pruchna, Zbytków) widziane oczami dziecka poprowadzi  artysta malarz  Dariusz Orszulik.
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: