Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wspólnie pożegnajmy śp. Stanisława Konopkę

Był bardzo pogodnym, wspaniałym i skromnym człowiekiem. Pełnym pasji i zaangażowania. Miłośnikiem kultury, sztuki i muzyki. Zawsze był zainteresowany innymi – skory do wspólnych radości, przeżyć, ale także chętny do pomocy. Taki był śp. Stanisław Konopka.

Ostatnie pożegnanie i pogrzeb śp. Stanisława Konopki odbędzie się w najbliższy piątek 31 marca o godz. 12.00 z Kościoła św. Marii Magdaleny na Centralny Cmentarz Komunalny w Cieszynie.

Wiele osób znało i wspomina tego wspaniałego człowieka. Wspólnie pożegnajmy go na pogrzebie. Bądźmy razem w tej chwili, kiedy możemy po raz ostatni powiedzieć „do widzenia” i podziękować za każdy nawet najmniejszy gest.

Podziękujmy za jego naukę, za umiłowanie piękna, za altruizm i pomocną dłoń. Wyraźmy szacunek za pasję do tworzenia fotoreportaży i  fotograficzne opowieści o wydarzeniach na Śląsku Cieszyńskim

„A przecież nie cały umieram, to co niezniszczalne trwa...”

Chcemy zachować pamięć o Stasiu. Zachęcamy wszystkich, którzy go znali, doceniali, którym zabrakło jego osoby do podzielenia się wspomnieniami, podziękowaniami czy wyrazami szacunku.

W piątek planujemy zamieścić na łamach portalu te wszystkie bukiety słów. Jeśli czują Państwo potrzebę takiego pożegnania, serdecznie zapraszamy. Zachęcamy instytucje, grupy, zespoły czy znajomych, przyjaciół do podzielenia się tym cennym wspomnieniem...

Prosimy o przesłanie materiałów do czwartku 30 marca 2023 r. na adres redakcja@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: