Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pomóżmy rodzinie z Wisły

Ogromny dramat wydarzył się w miniony weekend w Wiśle. W sobotę nad ranem spłonął dom w którym mieszkała rodzina z małymi dziećmi. Na szczęście nikt nie zginął, jednak zostali bez dachu nad głową i dorobku całego życia. Teraz ogłoszono zbiórkę by ułatwić im życie, po strasznej tragedii.

Aż 13 jednostek straży pożarnej walczyło z ogniem, który wybuchł w domu jednej z rodzin w Wiśle. O pożarze pisaliśmy na łamach OX.PLTUTAJ. Cała rodzina, a właściwie trzy rodziny straciły nie tylko dach nad głową, ale także dorobek całego życia... W pośpiechu zerwani ze snu uciekali, by ratować życie.

- Dzięki Bogu nikt z mieszkańców nie ucierpiał w wyniku tego pożaru. Wszyscy jednak stracili nie tylko dach nad głową, ale również cały dobytek i dorobek swojego życia. Z pożarem walczyło 13 jednostek straży pożarnej. Dzięki profesjonalnej akcji Straży Pożarnej udało się przynajmniej uratować warsztat. Zdjęcia nie tylko ukazują rozmiar tragedii, ale również uświadamiają, w jak wielkiej potrzebie znajdują się pogorzelcy – informuja parafie ewangelicko-augsburskie, które wspierają zbiórkę na rzecz poszkodowanych.

Najprawdopodobniej w pierwsze święto Zmartwychwstania Pańskiego na wszystkich nabożeństwach (Skoczów i Filiały) będzie zebrana ofiara z przeznaczeniem na pomoc dla ofiar tej tragedii. Ofiary można również wpłacać w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio na parafialne konto – dodaje Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie.

Każdy, kto chce wesprzeć poszkodowanych, może skorzystać z serwisu pomagam.pl: https://pomagam.pl/wisla

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: