Wrócili z kompletem

Siatkarze Talent Sferawent Cieszyn udanie rozpoczęli rundę rewanżowa w I lidze (Śląsk), pokonując na wyjeździe BBTS Włókniarz Bielsko-Biała. Podopieczni Bartłomieja Chmiela zamykają czołową „3” w ligowej tabeli.

Cieszyńscy siatkatarze będą mile wspominać rywalizację z bielskim Włókniarzem. Przed własną publicznością, na inaugurację sezonu, nie stracili nawet seta, a w ostatni weekend zdołali wywieźć komplet punktów z Bielska-Białej.

Pierwsza partia sobotniego starcia należała do gospodarzy, którzy wygrali ją 25:22. Jednak podopieczni Bartłomieja Chmiela, po dwóch ligowych porażkach z rzędu, zdołali odwrócić losy spotkania, wygrywając kolejne trzy sety. Siatkarze z Cieszyna zamykają czołową „3” w I lidze (Śląsk), a najbliższe spotkanie rozegrają we własnej hali, mierząc się z Olimpią Włodowice, która plasuje się na przedostatnim miejscu. Początek piątkowego (tj. 17.12) starcia o godz. 19:30.