Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Wnioski wyciągnięte”

Przez kwalifikacje przebrnął, ale nie sięgnął po punkty. Aleksander Zniszczoł (na zdj.) wystąpił podczas ostatnich konkursów Pucharu Świata w Klingenthal, ale w najbliższy weekend czeka go rywalizacja na nieco niższym szczeblu.

Aleksander Zniszczoł dwukrotnie przebrnął przez kwalifikacje podczas ostatniego weekendu w Klingenthal, ale nie powiększył swojego dorobku punktowego u naszych zachodnich sąsiadów. Wiślanin w sobotę zajął 37. miejsce, a dzień później został sklasyfikowany nieco niżej.

- Klingenthal opuszczam, niestety, bez punktów. Dzisiejszy dzień to już przeszłość. Kto wie, co przyniesie jutro. Wnioski wyciągnięte, wiem gdzie popełniłem błąd i jestem pełen optymizmu na przyszłość. Dziękuję bardzo za wsparcie – przyznał Zniszczoł za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sztab szkoleniowy postanowił, iż Zniszczoł wystąpi w najbliższych konkursach Pucharu Kontynentalnego w Ruce (18-19.12). Do Finlandii uda się sześciu reprezentantów Polski, a wśród nich jest również Tomasz Pilch. Pozostałe miejsca uzupełniają: Jan Habdas, Klemens Joniak, Stefan Hula oraz Maciej Kot.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: