Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wpadło kilku przestępców

Tylko w trakcie jednej kontroli policyjni wywiadowcy z Cieszyna zatrzymali kilku przestępców. Była to kierująca samochodem kobieta, dwoje pasażerów pojazdu oraz przejeżdżający obok kontrolujących policjantów poszukiwany listem gończym mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w sobotnią (22.01) noc na terenie Ustronia. - Na ulicy Baranowej wywiadowcy zauważyli osobowego volkswagena, którym podróżowały cztery osoby, a za którego kierownicą siedziała 28-letnia kobieta. Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu danych 28-letniej mieszkanki w policyjnej bazie danych okazało się, że nie może ona kierować żadnym pojazdem, ponieważ posiada obowiązujący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów – poinformował st. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji.

Policjanci sprawdzili również podróżujących passatem pasażerów. - Okazało się, że 27-letnia kobieta jest poszukiwana przez prokuraturę, a towarzyszący im 32-latek posiadał przy sobie zabronione nowe substancje psychoaktywne, czyli tak zwane dopalacze. Za ich posiadanie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. – dodaje Pawlik

To nie wszyscy którzy „wpadli” podczas tej kontroli. - W przejeżdżającym obok policjantów samochodzie zauważyli poszukiwanego listem gończym 52-latka z Wisły. Powiadomili o tym policjantów z Komisariatu Policji w Ustroniu, którzy już kilka chwil później zatrzymali mężczyznę – informuje Pawlik.

52-latek dzięki czujności mundurowych już na następny dzień trafił do zakładu karnego w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

Red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-25 15:24:48
AntyklerForte+: może kiedyś w końcu wpadną pedofile w sutannach i chroniący ich biskupi?
2022-01-25 15:59:47
: niektórzy wpadają: Prokuratura w Katowicach oskarżyła byłego kapelana Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach o doprowadzenie do innych czynności seksualnych 15-letnią wówczas ofiarę. Drugi franciszkanin, który stanie przed sądem, uwiódł tę samą osobę kilka lat później, wykorzystując, łączący ją z nią stosunek zależności.
2022-01-25 16:08:02
koszenila6: Mało kto przejmuje się sądowym czymś. Widocznie poziom kretynizmu zatrudnionych w nim osób przekroczył znacząco normy. Cieszyński prokurator, ten co to chciał w Żywcu wyroki z ambony ogłaszać, oskarżył mnie o zły wpływ na moje nieżyjące od lat dziecko...Poważnie.
2022-01-25 17:00:56
: i tak a propos tych już bodaj 700 mln zł które Polska płaci za wybryki sądowe władzy PiS, ktoś w prokuraturze zajmuje się tą sprawą?
2022-01-26 07:47:16
Rudyopos: A jak tam Wasz "niebieski as" z komisariatu w Strumieniu, który chciał dorobić 12 tyś od złodzieja za "odwidzenie" kradzieży auta? Dostanie premię i upragniony awans do biura?
2022-01-26 11:49:36
Boska Adela: Rudy to ciekawa historia, ale na ox jej na pewno nie opiszą
2022-01-26 12:44:53
DanielHandzelSCI: Wiadomo Boska, ręką rękę myje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: