Wpadka z marihuaną

Policjanci z Komisariatu Policji w Strumieniu oraz cieszyńscy wywiadowcy zatrzymali w Bąkowie mieszkańca Knurowa, który posiadał ponad 26 gramów marihuany. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

W piątek (26.01.2018)  około godziny 18.00 w Bąkowie stróże prawa zatrzymali do kontroli samochód Ford Mondeo. Podróżowała nim 30-lettnia kobieta oraz 29-letni mężczyzna, mieszkańcy Knurowa. - Policjanci podczas kontroli wyczuli wydobywający się z wnętrza samochodu  charakterystyczny zapach marihuany. Nie pomylili się. Mężczyzna będący pasażerem pojazdu od razu przyznał się, że posiada ze sobą marihuanę. Miał ją ukrytą w… bieliźnie. Jak się okazało, 29-latek miał przy sobie ponad 26 gramy tego narkotyku – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik pełniący obowiązki oficera prasowego cieszyńskiej policji.

Kobieta która kierowała pojazdem była zdziwiona i twierdziła  że nic o narkotykach nie wiedziała. W trakcie przeszukania okazało się, że mówiła prawdę - nie posiadała żadnych środków odurzających, w samochodzie też nic nie znaleziono. 

Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.


(red.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-28 17:56:17
krzysztof.mm: wsadzanie ludzi do więzienia za konopie to największy idiotyzm z jakim w tym kraju mamy do czynienia - porównywalny może jedynie z dofinansowywaniem z budżetu imperium Rydzyka
2018-01-28 20:12:08
kwantan: Oficjalnie jest to narkotyk . Nie legalne posiadanie , czy sprzedaż jest prawnie zabronionym jak do tej pory procederem .
2018-01-29 04:46:37
krzysztof.mm: nie trzeba dodawać, że absurdalność tego idiotyzmu potęguje się na tle gigantycznych zysków, jakie państwo czerpie ze sprzedaży innego, legalnego tym razem, za to o wiele groźniejszego narkotyku jakim jest wóda i jej pochodne<br /><br />[nb tak samo absurdalność wręczania przez rząd łapówek Rydzykowi rośnie w zestawieniu z niedofinansowaniem służby zdrowia i brakiem pieniędzy na wiele leków ratujących życie]
2018-01-29 10:31:51
bronek91: krzysztof.mm<br />\&quot;tle gigantycznych zysków, jakie państwo czerpie ze sprzedaży innego, legalnego tym razem\&quot;- cytat <br /><br />A co z gigantycznymi zyskami jakie rząd będzie pobierał ze sprzedaży deszczówki. Dzisio od powierzchni dachu a jutro? Od posiadania wody gruntowej? <br /><br />A narko wiesz dlaczego są illegal? Większa jest ich cena rynkowa i łatwo można likwidować konkurencję spoza układu. Zdrowie i bezpieczeństwo ludzi to przykrywka...
2018-01-29 14:18:25
krzysztof.mm: \&quot;Fundacja o. Tadeusza Rydzyka otrzymała kolejne 12 mln zł z rządu - tym razem na położenie rur, które będą przekazywać ciepło mieszkańcom Torunia.<br />To nie pierwsze dofinansowania dla toruńskiej geotermii - w 2016 r. dostała 27 mln zł na wiercenia, a następnie 19,5 mln zł na budowę ciepłowni.\&quot;<br /><br />https://businessinsider.com.pl/finanse/dotacja-dla-geotermii-z-torunia-tadeusza-rydzyka/khbxgzv<br /><br />Wszystkim potulnym owieczkom zdrowia życzę, w szczególności psychicznego.
2018-01-29 23:12:04
krzysztof.mm: \&quot;Według Ministerstwa Zdrowia lek jest za drogi i obciąża budżet. Rodzice wcześniaków urodzonych po 28 tyg. ciąży nadal będą musieli sami sponsorować leczenie swoich przedwcześnie urodzonych dzieci. Lekarze nie kryją oburzenia.<br />Koszt leczenia Synagisem - to jedyny program lekowy dla wcześniaków - wynosi ok. 3,5-5 tys. za jedną dawkę. Lek, który jest przeciwciałem ludzkiego wirusa RSV, wymaga comiesięcznego podawania, zazwyczaj w pięciu dawkach. Tańszego zamiennika nie ma.<br />W Polsce lek refundowany jest tylko w grupie wcześniaków urodzonych przed 28. tygodniem ciąży. Te, które urodzą się później - niezależnie od tego, w jakim są stanie - już nie otrzymają leczenia i refundacji.\&quot;<br /><br />Tylko te wyżej wymienione kwoty dla Rydzyka to jakieś 15 tysięcy dawek leku, czyli ratunek dla trzech tysięcy wcześniaków.<br /><br />Kościół to \&quot;obrońcy życia\&quot;?...<br />O tak. <br />Życia klechów w luksusie i za friko - teraz się wszystko zgadza.
2018-01-31 11:20:07
m.emer: Ta..., tyn koleś na pewno schował zioła do majtek, bo wiózł je na ratunek dzieciom...<br />Ty weś sie krzysiu ogarnij i nie broń tak zajadle tych chcących odurzać się ćpunów i bogacących się na dilerce tego świństwa. <br />I weź nie mieszaj w to kościoła, bo to co niby usiłujesz tu gmatwać to zupełnie inna bajka jest.
2018-02-01 05:35:54
krzysztof.mm: memer<br />ten koleś zagrożony jest karą 3 lat więzienia, podczas kiedy ty, ćpunie i alkoholiku, legalnie i bezkarnie upijasz się co tydzień do nieprzytomności i jeszcze bronisz bogacących się na dilerce tego świństwa<br /><br />co do kościoła - to wcale inna bajka nie jest, to ta sama mafia co rżnie nas na okrągło z każdej strony, tyle, że pod różnym logo
2018-02-02 19:16:37
skuter66: krzysztof zapal sobie a nie wypisuj tych bzdur.
2018-02-03 14:07:29
m.emer: do krzysia<br />...ten koleś chyba wiedział w co sie pakuje i ile za to grozi skoro schował to do majtek. A ty zapewne sam szmuglujesz i odurzasz się tym świństwem, twoja zajadła obrona i kultura wypowiedzi sama w sobie o tym świadczy. <br />A kościół...(?) no cóż... dla frustratów i popaprańców zawsze był i jest solą w oku... A swoją drogą, ciekawe co cie tak \&quot;rżnie na okrągło i z każdej strony\&quot; ??? Zapewne sam się rżniesz tylko nie potrafisz, lub nie chcesz tego dostrzec. Najpierw popatrz co sobą prezentujesz, szukanie winnych własnego orżnięcia zacznij od samego siebie, a nie od mafii i kościołów, bo to mało poważne, wręcz dziecinne jest.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją