Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

WOŚP: Kolejny finał przed nami

''Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.'' - to hasło kolejnego finału WOŚP, który odbędzie się już 11 stycznia 2015 roku

Jak co roku w Cieszynie przy Hufcu Ziemi Cieszyńskiej ZHP zawiązał się sztab, którego szefową jest Joanna Brenicka. Członkowie sztabu pracują intensywnie nad programem, który być zróżnicowany i bogaty w atrakcje. 

- W programie na pewno znajdą się propozycje dla najmłodszych, nie zabraknie również koncertu plenerowego, WOŚPowego kiermaszu oraz kawiarenki. Jednak głównym punktem będzie całodzienna kwesta na terenie całego Cieszyna. W trakcie poprzedniego finału zebrano rekordową kwotę 59818,82zł, jest to ogromna suma, świadcząca o dużej hojności cieszyniaków oraz ich dobrych sercach. – informuje Magdalena Bregin

Sztab WOŚP w Cieszynie serdecznie zaprasza do udziału w tej największe w Polsce akcji charytatywnej. Wolontariuszem może zostać każdy, jednakże w przypadku osób, które nie ukończyły 16-go roku życia wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna. Na stronie www.wosp-cieszyn.pl ruszyła już rejestracja wolontariuszy, która potrwa do 10 grudnia lub wyczerpania limitu miejsc 130.

Zapraszamy również chętne zespoły i solistów do wzięcia udziału w WOŚPowym Przeglądzie Kapel, który odbędzie się 5.01.2015r. w Klubie Studenckim „Panopticum”. Trzy zwycięskie zespoły zagrają podczas Finałowego koncertu na Wzgórzu Zamkowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 28.11.2014r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową sztabu www.wosp-cieszyn.pl, na której na bieżąco pojawiają się szczegóły dotyczące cieszyńskiego finału.

Podobnie jak w latach ubiegłych patronat medialny nad cieszyńskim WOŚP objął Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL


(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: