Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: wcześniejsze zmiany na kolei. Od marca więcej pociągów

Od marca przyszłego roku - a nie od lipca 2022, jak pierwotnie planowano - Koleje Śląskie planują zwiększenie intensywności kursów na linii Katowice - Wisła Głębce.

O zamiarach przewoźnika informują Koleje Śląska Cieszyńskiego. Jak twierdzi portal, w tygodniu pociągi między Katowicami a Wisłą Głębce mają kursować nawet co dwie godziny w każdym z kierunków. Skrócić się ma też czas podróży - z Katowic do Skoczowa dojedziemy w godzinę, do Ustronia Zdroju - w 80 minut, a do "Perły Beskidów" w półtorej godziny.  O zwiększenie częstotliwości kursów do "Perły Beskidów" apelował radny Andrzej Molin, o którego korespondencji z zarządem województwa pisaliśmy wcześniej:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-06 13:10:57
pawel21_13: Wychwalajmy rząd RP i Sejmik Województwa Śląskiego za to co robią dla Śląska! Oby Dobra zmiana zawitała również w samorządach i powiecie cieszyńskim.
2021-05-06 17:02:45
ciotka matylda: To jest jedna z wielu obiecanek. Jutro się okaże,że pociągów będzie sto a pojutrze jeden! Kto wierzy w zapowiedzi obejmujące przyszły rok. Wczoraj tak dzisiaj siak, zacznijcie nas w końcu traktować poważnie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: