Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła, Ustroń: okradał gości hotelowych

38-letni mężczyzna na dwa miesiące trafił do aresztu za włamania do pokoi gościnnych w Wiśle i Ustroniu. Włamywacza zatrzymali ustrońscy policjanci powiadomieni przez zaniepokojonych gości. Teraz kryminalni sprawdzają czy tymczasowo aresztowany nie dokonał innych przestępstw. 

- Mężczyzna  wzbudził zainteresowanie gości jednego z hoteli w Ustroniu. Zaniepokojeni wezwali na miejsce policję. W trakcie interwencji policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadający stałego miejsca zameldowania może być sprawcą włamań do których doszło w okresie świątecznym – relacjonuje cieszyńska policja.

Sylwester zakończył się dla 38-latka policyjnym aresztem. Śledczy udowodnili zatrzymanemu sześć włamań do pokoi w hotelu przy ulicy 1-go Maja w Wiśle. Włamywacz kradł portfele z pieniędzmi i dokumentami. Policjantom udało się odzyskać dokumenty i pieniądze.  W niedzielę 3 stycznia 2010 roku sąd tymczasowo aresztował bezdomnego na dwa miesiące. Jak się okazało w toku prowadzonego śledztwa, mężczyzna był już wcześniej karany za kradzieże. 
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: