Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła - śmiertelny wypadek

Do dwóch wypadków doszło dzisiejszego wieczoru na drogach Śląska Cieszyńskiego. Niestety, w jednym z nich zginął mężczyzna.

Do obu zdarzeń doszło o godzinie 18.35. W Cieszynie na ulicy Katowickiej, w okolicy cmentarza potrącona została matka z dzieckiem. 30-letnia kobieta wraz z siedmioletnim synem przechodziła przez przejście dla pieszych. Dochodząc do wysepki rozdzielającej dwa pasy, piesi zostali potrąceni przez peugeota, którym kierowała 21 letnia ustronianka. – informuje st. asp. Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji. Ciężko ranne dziecko trafiło do cieszyńskiego szpitala. Kierująca pojazdem i matka dziecka były trzeźwe.


Natomiast w Wiśle doszło do śmiertelnego wypadku. W dzielnicy Gościejów awarii uległ samochód, którym podróżowali dwaj mężczyźni. Wyszli oni z pojazdu i zaczęli go pchać. Samochód znajdował się na wzniesieniu. W pewnym momencie pojazd zaczął się staczać. Jeden z pchających go mężczyzn wpadł pod koła auta, które ciągnęło go przez około dziesięć metrów. Aby wydostać rannego mężczyznę spod kół pojazdu, potrzebna była pomoc straży pożarnej. – relacjonuje st. Asp. Rafał Domagała.


Strażakom udało się wyciągnąć mężczyznę spod pojazdu, została przeprowadzona reanimacja, jednak nie przyniosła ona skutku. Ranny 28-latek z Katowic, zmarł w karetce pogotowia.

Aktualizacja godzina 22:15

Jak precyzuje st. asp. Rafała Domagała – do zdarzenia doszło na drodze prywatnej. Na gruntowej drodze, samochód peugeot partner miał problemy z wyjazdem pod górę, pasażer wysiadł, żeby popchnąć auto. Następnie wysiadł również kierowca, w tym momencie samochód stoczył się kilkanaście metrów w dół, wciągając pod podwozie 28-latka.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: