Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: Małżeńskie Jubileusze

Na wniosek burmistrza „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” z okazji 50-lecia pożycia zostały odznaczone w 23 pary. Jubileusz 60-lecia pożycia świętowało 8 par, 65-lecia 1 para i 70-lecia również 1 para.

Nie wszyscy jubilaci mogli uczestniczyć w uroczystości zorganizowanej przez wiślański urząd, jednak władze przekazują im serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności na dalsze wspólne lata życia.

Przybyłym na spotkanie Jubilatom życzenia złożył burmistrz Tomasz Bujok, Przewodniczący Rady Miasta Wisła Janusz Podżorski oraz skarbnik miasta Damian Cieślar. Spotkanie Jubilatów uatrakcyjniły występy wychowanków Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle im. Jana Drozda: Leny Pustówki, Leny Bek, Barbary Bek, Natalii Gazurek i Liliany Arsenicz.

Obecni małżonkowie obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego: Halina i Józef Bednarz, Krystyna i Jan Błaszczyk, Helena i Józef Branc, Zuzanna i Karol Cieślar, Krystyna i Jan Drobisz, Elżbieta i Jerzy Dutka, Maria i Czesław Dziechciarz, Ewa i Jan Gruszka, Alina i Jan Kiecko, Emilia i Jan Kiecko, Ewa i Robert Nowak, Teresa i Zbigniew Piekunko, Krystyna i Jan Polok, Aniela i Edward Raszka, Emilia i Werner Sodzawica, Zuzanna i Józef Szarzec, Bronisława i Edward Wantulok, Janina i Andrzej Wąsowicz, Anna i Mieczysław Wierzba, Krystyna i Tadeusz Wisełka, Bożena i Marian Włoka

Małżonkowie obchodzący 60-lecie pożycia małżeńskiego: Helena i Rudolf Czyż, Zenona i Władysław Czyż, Elżbieta i Władysław Kenig, Marta i Władysław Pietroszek, Marta i Andrzej Szalbot

Red./mat.prs.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: