Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła: apartamentowce z Bukowej będą przeprojektowane?

Na przełomie lutego i marca w Wiśle głośno mówiło się o wysokich apartamentowcach, które miały być wybudowane w sąsiedztwie powstającego obecnie na zboczu Bukowej hotelu 5-gwiazdkowego. Inwestor, pod wpływem krytyki wiślańskiej społeczności, postanowił wycofać wniosek dotyczący pozwolenia na budowę. Teraz deklaruje możliwość podjęcia rozmów z mieszkańcami.

Tydzień lub dwa tygodnie temu inwestor przekazał mi, że jest gotowy do spotkania z mieszkańcami. Obecna sytuacja jednak uniemożliwia jego przeprowadzenie, choćby ze względu na restrykcje dotyczące ilości osób, które mogłyby w nim uczestniczyć. Inwestor ma jednak propozycje, jest gotów nawet przeprojektować tą drugą część swojej inwestycji - mówił dziś (9.04) burmistrz Wisły Tomasz Bujok na wideokonferencji prasowej. 

Jak się okazuje, obecnie powstający hotel zyskuję aprobatę niektórych Wiślan. - Przyznam szczerze, że ten budowany obecnie hotel zaczyna całkiem fajnie wyglądać i to nie jest tylko moje zdanie, bo rozmawiam z wieloma mieszkańcami, którzy podobnie uważają - dodał Bujok. 

Pisaliśmy:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-09 21:10:20
tom lem: ".. hotel zaczyna całkiem fajnie wyglądać i to nie jest tylko moje zdanie" - koń by się uśmiał, zwłaszcza porównując do istniejącego niżej, molocha. Widocznie burmistrz osobiście pomacał betonową ścianę, gdy do tej pory nawet wizualizacja nie przemawiała do wyobraźni, oczywiście poza wyobrażeniem nowych podatków płynących z tej inwestycji ;-)))
2020-04-10 07:01:50
dxi: pan burmistrz zatańczy jak mu karzą z góry i tyle
2020-04-10 07:01:52
dxi: pan burmistrz zatańczy jak mu karzą z góry i tyle
2020-04-10 08:40:16
kurtis: Musztarda po obiedzie ,dziwi mnie że jak już jest to rozryte to nagle chcą blokować teraz trzeba to dokończyć bo będzie stał i straszył jak w Bielsku na Straconce niedokończony moloch . Kiedyś jeździłem do Ustronia i Wisły teraz unikam jak ognia wolę zajechać gdzieś dalej na np do Ujsół cisza spokój brak turystów .
2020-04-10 09:26:57
vis: Teraz to inwestor będzie walczył o przetrwanie, bo idzie duża przecena na rynku nieruchomości. Moim zdaniem chce przeprojektować obiekt, zmniejszyc kubaturę i zmniejszyć nakłady na inwestycję a tym samym zminimalizować straty. Jego chęć do rozmów z dużym prawdopodobieństwem nie wynika z dobrej woli a z widma plajty w związku z kryzysem spowodowanym epidemią.
2020-04-12 09:38:50
stefanbbn: panie Tomku pan zaczyna rozmawiac tylko z tymi co panu brawa bija,ten hotel SZPECI,jest KOLOSEM ze szkla i betonu ,Bukowej juz teraz nie widac-tylko kupe szkla i betonu.Proponuje wszystko --ROZEBRAC-- Bukowa i Wisle UWOLNIC od takiej Megalomani.Ja Pana juz dwa razy wybralem liczylem na pana madrosc i odpowiedzialnosc
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: