Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiosenne porządki przy komendzie

Na cieszyńskiej komendzie zabrali się do porządków- uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Międzyświeciu w ramach zajęć praktycznych przeprowadzili wiosenne porządki wokół pomnika znajdującego się przy Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie.

- Na początku tygodnia uczniowie technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Rolniczych w Międzyświeciu przeprowadzili rewitalizację terenu wokół pomnika znajdującego się przy cieszyńskiej komendzie. Uczniowie wraz opiekunem grupy w ramach praktyk zawodowych wykonali szereg zabiegów pielęgnacyjnych klombu przed wejściem do siedziby cieszyńskich policjantów – informuje st. asp. Rafał Domagała z cieszyńskiej Policji.

To już kolejne tego typu przedsięwzięcie zainicjowane przez asp. Tomasz Pszczółka - asystenta Wydziału Prewencji KPP Cieszyn. - W ubiegłym roku wpadł na pomysł odnowienia klombu i namówił do współpracy szkołę z Międzyświecia. Młodzi architekci odnowili klomb przed budynkiem komendy. Od tego czasu uczniowie technikum wraz z opiekunem w czynie społecznym pielęgnują teren wokół pomnika. Dziękujemy – podaje oficer prasowy KPP Cieszyn.

vdka

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-28 22:16:07
ciamajda: Pod co podciągnąć takie sprzątanie? Fizyka? Matematyka? Gdyby nie ta młodzież utopilibyśmy się w śmieciach. Czy to na szlakach turystycznych czy na wałach Wisły. Tylko co z tego ma ta młodzież? A może dać im kosy i wykoszą jeszcze nieużytki.
2015-05-29 00:14:59
alternatywy 5: Czyn społeczny to mogą wykonywać, ale sami milicjanci, na tym terenie. Ja bym to podciągną pod \&quot; staż - interwencyjni \&quot;? i UP by miał rozpiskę gdzie utopili kasę....a tak to wychodzi na to, że jest to praca nielegalna.<br /><br />ZATRUDNIĘ UKRAIŃCÓW NA WARUNKACH CZYNU SPOŁECZNEGO - PŁACĘ W RAMACH NAGRODY !
2015-05-29 12:50:52
pakos: Nie matematyka a zajęcia praktyczne w tym zawodzie, którego zdobywamy umiejętności, kwalifikacja R21. Pozdrawiam grupę architektury krajobrazu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: