Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: zbiórka trwa!

Od wczesnych godzin porannych wolontariusze WOŚP zbierają środki pieniężne na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych. Fundację Jerzego Owsiaka można jednak wesprzeć także przez udział w wielu ciekawych aukcjach, również organizowanych w naszym regionie.

Jak co roku, orkiestrę wspiera Uniwersytet Śląski z filią w Cieszynie. W tym roku można wylicytować na ich aukcji... lekcję języka chińskiego. Akcja trwa do 14 stycznia. Jak zapewnia UŚ, zajęcia zostaną poprowadzone przez wykwalifikowaną nauczycielkę z Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego. Zwycięzca aukcji nie tylko będzie mógł przeżyć niezwykłą, egzotyczną przygodę językową, ale również otrzyma unikatowe materiały do nauki języka chińskiego oraz pamiątki. Dodatkowo, zajęcia mogą być przeprowadzone dla jednej lub maksymalnie trzech osób.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierają także lokalni politycy. Można wylicytować dzień spędzony z Gabrielą Staszkiewicz, podczas którego będzie można towarzyszyć jej podczas pełnienia obowiązków burmistrza Cieszyna oraz... fotel starosty cieszyńskiego, który na jeden dzień odda Mieczysław Szczurek.

O aukcji starosty pisaliśmy już wcześniej. Przypomijmy, że w ramach aukcji, zwycięzca licytacji m.in. odbędzie spotkanie prasowe z mediami, poprowadzi specjalne spotkanie Zarządu Powiatu, a także będzie mieć do dyspozycji samochód służbowy z kierowcą.

Zachęcamy do licytowania i wspierania WOŚP!

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-13 16:16:33
wyśmienity cwaniaczek: nie szczelamy nie wrzucamy ----- i proste.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją