Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wieczór Chwały w Dzięgielowie

Parafia Ewangelicko- Augsburska w Dzięgielowe zaprasza na kolejny ''Wieczór Chwały''. Uwielbienie poprowadzi zespół ze Skoczowa, a słowem podzieli się ks. Mirek Czyż.

Każdego miesiąca w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie organizowany jest Wieczór Chwały, czyli spotkanie o charakterze uwielbieniowym. Tym razem uwielbienie poprowadzi zespół ze Skoczowa, a słowem podzieli się ks. Mirek Czyż.

„Wieczór Chwały” to spotkanie dla tych, którzy chcą oddawać cześć Bogu w Duchu i prawdzie. To czas uwielbienia Boga muzyką, pieśnią i gestem.

- Spotkanie dla młodzieży pod hasłem "Wieczór Chwały" to cykliczne spotkanie z muzyką i Słowem Bożym - wyjaśnia ks. Marek Londzin, dyrektor Diakonii Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augburskiego – Skierowane jest do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studentów i młodzieży pracującej, a także osób, które wciąż czują się młodo...

Spotkania odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca.

- Zapraszamy na „Wieczór Chwały”  w najbliższą sobotę 21.01.2012 do Kościoła "Eben - Ezer" w Dzięgielowe "na Kępie" (ul. Ks. K. Kulisza 66) – podkreśla ks. Marek Londzin – spotkanie rozpocznie się wraz z godziną 18.00. W styczniu w pieśniach i uwielbieniu poprowadzi nas zespół muzyczny młodzieży ze skoczowskiej parafii. Mówcą wieczoru będzie ks. Mirek Czyż ze Skoczowa – Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wstęp wolny. Mile widziana jest każda osoba.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: