Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Vocalis w Cafe Muzeum

Na półmetku są styczniowe koncerty w cieszyńskiej Cafe Muzeum. Melomani mogli już usłyszeć Ewę Jaślar - Walicką wraz z młodymi harfistkami oraz Kapelę Wałasi. Teraz czas na kolejne dwa koncerty.
Ten cykl ma już swoją tradycję. Od wielu lat w styczniowe niedziele, w kawiarni pod cieszyńskim muzeum można usłyszeć przepiękne utwory. To było taki moje zamierzenie, by nie była to tylko kawiarnia, ale by miała również wymiar artystyczny. I dlatego poszukujemy ludzi, którzy mają w sobie jakiś talent i są zafascynowani – a w tym przypadku muzyką – mówi Mariusz Dębicki właściciel kawiarni.
W tym roku zaprezentowała się już Ewa Jaślar – Walicka wraz z młodymi harfistkami oraz Kapela Wałasi. Przed nami dwa kolejne koncerty. W najbliższa niedzielę wystąpi skoczowski zespół Vocalis.


Mówił Mariusz Dębicki. 22 stycznia w Cafe Muzeum wystąpi Vocalis, tydzień później Zespół Pieśni i Tańca „Wierchy” im. Józefa Szczotki z Milówki. Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 16.00 Wstęp na pierwszy zespół jest wolny, na drugi bilety są w cenie 12 złotych. Koncertom patronuje portal OX.pl

Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: