Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Weekendowe statystyki policji

W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 12 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Mundurowi zatrzymali również 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili 240 interwencji. Odnotowano 1 wypadek drogowy i 11 kolizji.

W weekend policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 240 interwencji. Na drogach powiatu doszło do jedenastu kolizji oraz jednego wypadku drogowego. W sobotę rano na ulicy Stawowej w Ustroniu 26-latek kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z renaultem, którym kierowała 36-letnia kobieta. Ranny pasażer renaulta trafił do szpitala.

Kryminalni w całym powiecie odnotowali 1 rozbój, 1 włamanie i 4 kradzieże. Od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 12 sprawców przestępstw. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami.

Ponadto policjanci zatrzymali 6 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Cieszynie, Pogórzu, Wiśle i Zbytkowie. Niechlubnym rekordzistą został 38-latek ze Skoczowa, który został zatrzymany w sobotę o 21.30 w Pogórzu. Kierowcę forda zatrzymali skoczowscy policjanci. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.red
źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: