Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Weekend pod znakiem promili

Amatorów mocniejszych trunków w grodzie nad Olzą nie brakuje. Świadczą o tym ostatnie interwencje Straży Miejskiej z Cieszyna.

„Nietrzeźwy weekend” rozpoczął się w piątkowy (28.02.2020) wieczór. Dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie o osobie leżącej na chodniku pod arkadami w rejonie drogerii "Rossmann". Na miejscu strażnicy zastali mężczyznę, który leżał na chodniku, był pod wpływem alkoholu. - Z uwagi na mocny stan upojenia alkoholowego (ponad 2 promile) mężczyzna nie potrafił się poruszać o własnych siłach. Mężczyznę przewieziono do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej – relacjonuje SM w Cieszynie

Kolejna interwencja miała miejsce w sobotę w rejonie ul. Kościuszki, tam mundurowi zauważyli leżącego na zieleńcu młodego mężczyznę, który był w stanie upojenia alkoholowego. Ze względu na stan w jakim się znajdował nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem. Strażnikom udało się ustalić gdzie mieszka mężczyzna i doprowadzili go do domu, gdzie został odebrany przez rodzinę.

Kolejny fan alkoholu „poległ” obok bankomatu jednego z banków. Osoba została przewieziona do Komendy Policji gdzie została poddana badaniu trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Strażnicy przewieźli mężczyznę do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej gdzie został przyjęty do wytrzeźwienia.

(red./SM w Cieszynie)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: