Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wciel się w Draculę!

Niedawno pisaliśmy o wypożyczalni strojów karnawałowych w Strumieniu. Jednak na bal przebierańców można wystroić się też w Goleszowie. Na małych i dużych czeka kilkaset karnawałowych przebrań.

Około 500 strojów czeka na dzieci i kilkadziesiąt na dorosłych wybierających się na karnawałowy bal. – Absolutnych hitem wśród dzieci cieszą się wszelakiego rodzaju przebrania księżniczek lub spidermanów – mówi Halina Walczysko z goleszowskiej wypożyczalni mieszczącej się w Gminnym Ośrodku Kultury. To największa wypożyczalnia kostiumów na Śląsku Cieszyńskim. Stąd kostiumy trafiały do Finlandii, Austrii i wielu polski miast.


Goleszowska wypożyczalnia kostiumów ma w swojej ofercie chyba wszystkie bajkowe stroje, które można założyć podczas balu przebierańców. – Za dobę wypożyczenia pobieramy od 10 do 25 zł. W zależności od rodzaju stroju i dodatków – dodaje Halina Walczysko. Można również wcześniej zarezerwować sobie termin wypożyczenia stroju. Wiele osób w tym roku wybiera się na bal 27 stycznia. – Na ten dzień mamy sporo rezerwacji – przyznaje Halina Walczysko. Jednak wypożyczalnia ma sporą ofertę i przebrań dla chętnych nie powinno zabraknąć.

Goleszowska wypożyczalnia to również jedno z nielicznych miejsc, gdzie wypożyczyć można stroje dla dorosłych. – Mamy ich kilkadziesiąt. Hitem tegorocznego karnawału jest przebranie Draculi, diabła, Zorro czy Cyganki – dodaje.


Wypożyczalnia mieści się na pierwszym piętrze w budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Cieszyńskiej 25, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, tel. 33 479 36 32.


KOD


Czytaj też: Po strój na bal do Strumienia
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: