Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wbiegł pod samochód. Miał przy sobie narkotyki.

25-latek zamieszkały w Niemczech był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Gdańsku i Cieszynie. Wpadł w ręce stróżów prawa, kiedy zaniepokojony kierowca opla wezwał patrol do pieszego, który wbiegł mu pod koła na drodze ekspresowej w Jasienicy.

Do tego zdarzenia doszło w sobotni (04.05.2019) poranek na drodze S-52 w Jasienicy. Oficer dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie od kierowcy osobowego opla, któremu pieszy wbiegł pod koła na drodze ekspresowej.

- Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W wyniku tego zdarzenia na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Kiedy jednak 25-latek zobaczył mundurowych postanowił uciec. Policjanci musieli ścigać go pieszo, a kiedy został schwytany, zaczął zachowywać się agresywnie. Po obezwładnieniu mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Miał przy sobie ponad 20 gramów kokainy i 30 gramów marihuany – relacjonuje Oficer Prasowy KMP w Bielsku-Białej, podinspektor Elwira JURASZ

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on także poszukiwany trzema listami gończymi przez sądy w Gdańsku oraz Cieszynie za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.
Teraz odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za posiadanie narkotyków oraz za spowodowanie kolizji z samochodem, - a z policyjnej izby zatrzymań trafi prosto do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wyroki, za które ścigał go wymiar sprawiedliwości – dodaje Jurasz.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-06 13:20:02
hababa: dlaczego Pan Bóg nie ograniczył głupoty ludzkiej skoro ograniczył zdolność pojmowania?
2019-05-06 16:15:17
tom lem: ... dlatego, byś mógł pisać swoje mądrości :-)
2019-05-06 17:13:18
donekT: Ktoś inny znów wpadł //https://www.youtube.com/watch?v=aWCvfFjUMlo//.
2019-05-08 03:37:53
Śmiechu : 20 gram koki. Na biednego nie padło.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: