Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ważne wybory w Wiśle

 Kampania wyborcza dobiega końca. Była inna z wielu względów od poprzedniej. Znacznie wyższy poziom emocji oraz inny przebieg. Najlepszym dowodem była debata, która zgromadziła tak liczne grono widzów ledwo mieszczących się w wiślańskim kinie „Marzenie”.

Te emocje wynikają z ogromnego zainteresowania jakim charakteryzują się tegoroczne wybory w Wiśle. Zaangażowani są przede wszystkim Wiślanie, ale również osoby spoza Naszego Miasta oraz media, w tym „miejscowe” gazety, również powstałe w okresie przedwyborczym.

Wzrost popularności Wisły i zainteresowania mediów jaki dokonał się w przeciągu ostatnich 4 lat  nie wziął się z niczego. W dzisiejszym świecie wygrywa ten kto ma coś do zaoferowania. Lepsza infrastruktura, nowe obiekty sportowe, interesujące wydarzenia kulturalne, międzynarodowe imprezy sportowe. To one przyciągają turystów do Wisły. A większa ilość turystów to z kolei większe wpływy do budżetu i pieniądze na niezbędne inwestycje poprawiające nasze codzienne życie, jak np. remonty dróg i budowa sieci kanalizacji.

Wielkie emocje, szum medialny, polityka. W takiej sytuacji ciężko o właściwy wybór. Co robić? Odwołajmy się do zdrowego rozsądku i opinii, którą wyrabialiśmy sobie codziennie śledząc zachodzące zamiany, rozmawiając z ludźmi. Obserwując jak powstają i są remontowane drogi, jak Wisła przyciąga wciąż nowych turystów, jak powstają nowe inwestycje, które posłużą również Naszym dzieciom.

Wisła zmieniła się na lepsze przez ostatnie 4 lata. Wiele udało się nam zrobić ale wciąż można zrobić więcej. Wybierzmy tych, których znamy ale nade wszystko tych którzy się sprawdzili. Postawmy na solidną pracę, uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka.

Działajmy dalej razem !!!

Andrzej Molin

Tekst sponsorowany przez  Komitet Wyborczy Wyborców „Działajmy Dalej Razem - Wisła 2014” 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: