Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Waszym zdaniem: restauracje bez dzieci?

W całym kraju przybywa restauracji czy pubów, do których nie można wchodzić z dziećmi. Właściciele takich lokali tłumaczą, że ich goście chcą zjeść posiłek w ciszy i spokoju, bez ciągłego płaczu i krzyku najmłodszych przychodzących z rodzinami. We wtorek na naszym facebooku zapytaliśmy Was o opinię na ten temat i... wbiliśmy kij w mrowisko.

Oto, jak prezentują się wyniki naszej ankiety, w której oddano ponad tysiąc głosów:

Bardzo interesująca dyskusja rozgorzała w komentarzach (wszystkie wpisy znajdziecie tutaj - LINK). Poniżej publikujemy najciekawsze, naszym zdaniem, opinie i polemiki.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy i merytoryczną dyskusję.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-19 07:24:44
koszor: Jednak z dziećmi. Oczywiście problemem nie są same dzieci, tylko to, jak się zachowują. To samo dotyczy wielu dorosłych - na drodze, w restauracji czy na ulicy.
2019-07-19 09:35:13
alouette: Restauracje są prywatne, więc każdy może mieć taką, jaka mu się podoba. Należy rozumieć ludzi uciekających od dzieci (chociażby matki szukające godzinki wytchnienia od pisków i płaczu), jednak nie wiem, czy takie zjawisko nie jest społecznie niepokojące... Dobrze jest, jak ludzie żyją, jedzą razem, niezależnie od tego, ile mają lat i jakiej są narodowości. A restauracja bez dzieci nie gwarantuje spokoju i ciszy, bo niejeden dorosły robi więcej hałasu i zamieszania, niż taki pięciolatek żujący sobie spokojnie frytki... Jednak ten temat to chyba wiele hałasu o nic, bo nawet, jeżeli taka restauracja powstanie, nie będzie ich dużo - rodziny z dziećmi zapewniają dosyć spory dochód takim punktom, a mało kto strzeli sobie w kolano.
2019-07-19 18:16:22
wyśmienity cwaniaczek: bardzo dobrze - do restauracji dzieci nie powinny być wpuszczane ( powinien być znaczek do których mogą a do których nie ) , to samo powinno być na plażach , basenach , kinach itp......
2019-07-20 19:20:52
jasper: Juz niedlugo - tylko dzieci ochrzczone z potwierdzeniem od proboszcza, rodzice nie rozwiedzeni beda mogli wejsc do restauracji.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: