Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wąsek z pozytywnym testem

Niestety, nie zobaczymy w akcji Pawła Wąska (na zdj.) podczas najbliższych zmagań Pucharu Świata w Oberstdorfie. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Do naszych zachodnich sąsiadów zostało powołanych sześciu reprezentantów Polski. W składzie znaleźli się m.in. Piotr Żyła oraz Paweł Wąsek, ale 21-latka jednak nie zobaczymy w akcji na mamucim obiekcie.

- Powinienem być teraz w drodze do Oberstdorfu. Niestety Covid mnie dopadł i biorąc pod uwagę, że tym razem mam już objawy i dwa pozytywne wyniki testu, to nie ma co liczyć, że wyzdrowieję w pół dnia i dojadę jeszcze na start - przyznał Wąsek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czy ustronianin wystąpi w Planicy, gdzie zaplanowano ostatnie konkursy obecnej edycji Pucharu Świata? - Szkoda, bo to już sama końcówka sezonu, ale wierzę, że jeszcze uda mi się wystartować w tym sezonie - dodał.

Kto zastąpi Wąska w Oberstdorfie? W jego miejsce został powołany inny zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Aleksander Zniszczoł. 

 

 ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-03-17 10:31:24
Oko: Szef programu kryzysowego WHO, dr Mike Ryan: „Warunki, które obserwujemy na Ukrainie, są najgorszymi możliwymi składnikami nasilenia i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych…” Strach przed bakteriami i wirusami będzie podsycany tak długo, aż osiągną swój cel: pełną kontrolę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: