Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Warsztaty Twórczo Zakręcone w Ustroniu już za nami!

Z roku na rok w Ustroniu liczba Twórczo Zakręconych się zwiększa. W tym roku w 131 warsztatach uczestniczyły 323 osoby (o 81 więcej niż w zeszłym roku) z najdalszych zakątków Polski: od Gdańska, przez Poznań, Wrocław, Olsztyn, Łódź, Kraków, Lublin i wiele innych miejscowości.

Przez cztery dni 40 instruktorów przekazywało wiedzę teoretyczną i praktyczną w 67 różnych technikach rękodzieła, takich jak: wire wrapping, sutasz, koronka klockowa, koronka koniakowska, koronka teneryfowa, haft hardanger, haft koralikowy, beading, pergamano, biżuteria z żywicy, haft złoty, zipper art, patchwork i wielu innych.

- W dwunastu sklepach, które jak co roku towarzyszyły kursom można było zakupić przeróżne narzędzia i materiały niezbędne do realizacji twórczych pasji uczestników. Również jak co roku robótkowemu szaleństwu towarzyszyła wystawa przywiezionych do Ustronia prac uczestników warsztatów.  Wszystko co dobre szybko się kończy, więc również warsztaty dobiegły końca, pozostały nowe umiejętności, wspomnienia i naładowane twórczą energią akumulatory.- infomrują organizatorzy
 
Kolejne spotkanie w Ustroniu - tym razem 10. – jubileuszowe odbędzie się w dniach od 3 do 6 października 2019 r. ponownie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Gwarek w Ustroniu, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy wydarzenia byli: Katarzyna Kubaszewska QQArt i Monika Stanowska Fides Rękodzieło

mat. nadesłany

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: