Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Walentynkowy weekend w cieszyńskim „Piaście”

Rząd luzuje obostrzenia i od piątku (12.02.) zezwala na wznowienie działalności kin. Cieszyńskie kino „Piast” zaprasza swoich widzów na razie na weekend walentynkowy (12 – 14.02.). Na sali kinowej dostępnych będzie 50 proc. miejsc. Widzowie będą musieli mieć maseczki i zachowywać dystans społeczny. Zakazana jest również wszelka konsumpcja.

 - Bardzo dziękujemy za wszelkie dowody pamięci. 12 lutego otwieramy dla Was nasze podwoje. Na razie tylko na weekend walentynkowy, bo niemożliwe jest planowanie dalszego repertuaru, skoro nie istnieje ostatecznie potwierdzony przez dystrybutorów terminarz filmowych premier. Nadal jednak staramy się optymistycznie patrzeć w przyszłość, mając nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie pogorszeniu i już wkrótce będziemy Wam mogli przedstawić nasze szczegółowe plany repertuarowe na kolejne tygodnie – mówi Marek Mendroch z cieszyńskiego kina „Piast”.

W dniach 12-14 lutego kino zaprasza o godzinie 16:00 przed duży ekran na animowaną, familijną komedię przygodową z 2019 roku „WIKING I MAGICZNY MIECZ” w reżyserii Erica Cazesa. Wigi jest synem wodza wikingów, mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem proble¬mów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg.
Dzielny chłopak musi teraz skompletować załogę, która wraz z nim wyruszy na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać... Wszystkie bilety na ten film w cenie 10,00 zł

W tych samych dniach (12-14.02.) o godzinie 18:00 możemy wybrać się na amerykańską komedię romantyczną Anny Biller „CZAROWNICA MIŁOŚCI”. Niezwykłe połączenie romansu, humoru i elementów horroru czyni z „Czarownicy miłości” idealną propozycje na nietuzinkowe spędzenie Walentynek. Elaine (Samantha Robinson) to piękna i młoda wiedźma, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że przygotowywane przez nią zaklęcia i mikstury wywołują efekty nieco odmienne od oczekiwanych – potraktowani nimi kandydaci przypominają raczej nieszczęśliwe ofiary niż wymarzonych kochanków. Gdy więc wreszcie Elaine spotka mężczyznę swoich marzeń, determinacja doprowadzi ją na skraj szaleństwa.
Wszystkie bilety na ten film w cenie 12,00 zł.

 Kasa kina w dniach: 12 – 14.02.2020 r. czynna będzie od 15:00 do 18:00. Może po tym okresie zamknięcia wszystkich instytucji kultury nie tylko w naszym powiecie warto zastanowić się nad obejrzenie filmu na większym ekranie z kinową atmosferą.

AK, „Piast”

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-11 17:56:48
św. Patryk.: dla zakochanych w bolszewickiej władzy PiS przewidziana specjalna projekcja megaprodukcji pt. "Smoleńsk" - wstęp co łaska, datki zostaną przekazane na głodującego redemptorystę z Torunia
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: