Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

WALENTYNKI W TV OX! WYSTĄP I TY

Przed nami najbardziej serduszkowy, czerwony i miłosny dzień w roku. 14 lutego – WALENTYNKI. Zastanawiacie się jak zaskoczyć swoją drugą połowę? Może skorzystacie z naszej propozycji i powiecie to co Wam leży na sercu w TV OX.PL? Szykujemy specjalny KONCERT ŻYCZEŃ STELA!

To wyjątkowe święto pełne miłości chcemy uczcić z Wami. Co niedzielę prezenterzy Koncertu Życzeń Stela pojawiają się na łamach OX.PL z najnowszym odcinkiem życzeń. Nie inaczej będzie tym razem. Szykujemy specjalny Koncert Życzeń Stela z Waszymi walentynkami. Prócz wyznania dodatkowo możecie zdobyć również nagrodę – śledźcie na www.walentynki.ox.pl. Dodatkowo miłosne życzenia możecie złożyć również na wizji.

Prezenterzy i operatorzy Portalu OX.PL w sobotę 9 lutego już od rana będą odwiedzać poszczególne miejscowości Śląska Cieszyńskiego. Będziemy w Skoczowie, Cieszynie, Ustroniu, Istebnej, Wiśle i Brennej! O swojej obecności powiadomimy Was na fanpage Portalu OX.PL na facebooku. Śledźcie nas i szykujcie swoje życzenia dla Walentynek i Walentych!

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: