Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bałtroczyk na Walentynki - wygraj zaproszenia!

Piotra Bałtroczyka nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany komik i satyryk odwiedzi w przyszłym tygodniu Żywiec, Wisłę, Cieszyn i Bielsko-Białą, przedstawiając swój walentynkowy program. Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na każdy występ.

Gdzie i kiedy dokładnie odbędą się występy? Oto szczegóły:

14.02.2019 w MCK Żywiec, godz.18:00
15.02.2019 w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle, godz. 21:00 (występ odwołany)
16.02.2019 w Cieszynie, teatr im. A. Mickiewicza, godz. 18:00 (występ przesunięty na godz. 19:00)
17.02.2019 w BCK w Bielsku - Białej, godz. 18:00

Oto opis występów Piotra Bałtroczyka, sporządzony przez organizatora:

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny".

I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.

Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. Z BE jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz, „ słowa sypią się jak gówno z barana”. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.

Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.

Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.

Konkurs

Mamy dla Was po dwa podwójne zaproszenia na każdy z występów (w Żywcu, Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej). Co trzeba zrobić, aby je wygrać?

W komentarzach pod artykułem napiszcie, dlaczego to właśnie Wasza para powinna zobaczyć Piotra Bałtroczyka. Wpis powinien mieć format:

[miasto, w którym chcielibyście pójść na występ, czyli Żywiec / Wisła / Cieszyn / Bielsko-Biała]

[Uzasadnienie]

Z zamieszczonych wypowiedzi wybierzemy po dwie najciekawsze, które będą przyporządkowane do danego miasta. Konkurs zamykamy 11 lutego (poniedziałek) o godzinie 23:59.

Bilety

Jeśli nie uda się Wam wygrać, nic straconego! Bilety można kupić na stronach takich, jak:

Powodzenia!

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

15
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-08 09:15:29
Yaro80: Cieszyn - Pytanie dlaczego to My mamy się znaleźć na występie Pana Piotra Bałtroczyka! Dlatego bo oglądamy w TV wszystkie kabarety(kabaretony) które prowadzi Pan Piotr Bałtroczyk który ma do siebie strasznie fajny dystans a przyznamy się że nigdy nie byliśmy na żywo na jego występie co pewnie jest(będzie) super wydarzeniem(występem)!
2019-02-08 10:18:23
Alchemik: Cieszyn - powód jest banalnie prosty. Pan Piotr oraz każdy mężczyzna, powinien w pracy czuć się spełniony a nie niepotrzebny. Ze względu na charakter jego zajęcia, niewątpliwie potrzebuje publiczności innej niż jego żona i dzieci, a to znaczy że my idealnie sprawdzimy się w tej roli!
2019-02-08 11:05:51
alouette: A my za nim nie przepadamy, ale może po poznaniu na żywo zmienimy zdanie:)
2019-02-08 11:55:45
Hołowczyc: Cieszyn bo jak nie my to kto?
2019-02-08 12:09:21
kasiawantulok: Cieszyn. Bo tak po prostu uwielbiam patrzeć na roześmianą buzię mojego ukochanego meżczyzny
2019-02-08 12:48:05
allebob: Cieszyn - od dwóch lat nie wychodzę z domu bez dzieci! Matka Polka, która po dziurki w nosie ma klocków lego, mleka, pampersów i świnki Peppy. Pójdę do Teatru, oddam dzieci w dobre ręce! Będę się dobrze bawić! Mój konkubent będzie trzymał mnie za kolanko! Poza tym uwielbiam Piotra Bałtroczyka! Gdyby był młodszy o 20 lat, albo gdybym ja była starsza o 20... Na pewno coś by z tego było :D ............ P.S Przygarnie ktoś dwie dziewczynki 16.02 na kilka godzin :D
2019-02-08 12:52:54
tommek50: Bielsko. Jedyny, niepowtarzalny, po prostu Piotr Bałtroczyk... Z jednakową łatwością może poprowadzić obrady Sejmu, jak i staruszkę przez ulicę !!!
2019-02-08 13:05:00
margo: Cieszyn. Jeszcze nie zgredy, już nie małolaty, już nie liceum ale nie muzeum, w kieracie dnia codziennego chętnie obejrzymy pana Zabawnego, chcemy zabawić się w kabarety, oby Oxik podarował bilety !
2019-02-08 13:06:35
margo: Cieszyn. Jeszcze nie zgredy, już nie małolaty, już nie liceum ale nie muzeum. W kieracie dla codziennego, chętnie zobaczymy Pana Zabawnego. Chcemy pobawić się w kabarety, oby OXik podarował bilety :-)
2019-02-08 14:09:23
maestro1404: Cieszyn. Choć osobiście jestem jego fanem, Nie sam dla siebie myślę o wygranej. Takie marzenie dziś we mnie kiełkuje; Za jego spełnienie szczerze podziękuję. Są dwię osoby - portal odwiedzają, Własnych loginów niestety nie mają. Ślubu Rodziców 40-ta rocznica, Niech je świętują w Teatrze Mickiewicza!!!!
2019-02-10 14:54:27
lancja: Cieszn
2019-02-10 14:56:07
lancja: Cieszyn, Dlaczego My ? bo mieliśmy 1 randkę dokładnie 20 lat temu 14 lutego i uwielbiamy kabaret
2019-02-11 21:55:03
baskajar: Bielsko, Pół wieku przeżyliśmy a na występie Bałtroczyka nie byliśmy! Może OX spełni marzenia i otrzymamy zaproszenia...
2019-02-11 23:47:06
Fresa: Bielsko Chce żeby Pan Piotr przywitał nas w "tej pięknej klimatyzowanej sali" w Bielsku. Chcemy się odprężyć na jego występie bo tak jak Pan Piotr przetrwalismy remont z typowym Panem Ziutkiem. Po tych kilku dniach możemy stanąć na scenie z Bałtroczykiem i sypać "złotymi radami" remontowymi owego Pana Ziutka :) i wszyscy będą płakać ze śmiechu
2019-02-11 23:47:41
Fresa: Bielsko Chce żeby Pan Piotr przywitał nas w "tej pięknej klimatyzowanej sali" w Bielsku. Chcemy się odprężyć na jego występie bo tak jak Pan Piotr przetrwalismy remont z typowym Panem Ziutkiem. Po tych kilku dniach możemy stanąć na scenie z Bałtroczykiem i sypać "złotymi radami" remontowymi owego Pana Ziutka :) i wszyscy będą płakać ze śmiechu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: