Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wakacje z Biblioteką

Wreszcie dzieci i młodzież doczekała się tego upragnionego ostatniego dnia roku szkolnego 2021/2022. Mamy nadzieję, że był to już ostatni w którym była nauka stacjonarna, zdalna, zdalno-stacjonarna, a wszystko przez pandemię korona wirusa. Wakacje czas zacząć. Nie wszyscy wyruszą zaraz na obozy, kolonie czy inne zorganizowane wyjazdy.

Dla dzieci w wieku 7-12 lat Gminna Biblioteka Publiczna w Jaworzu przygotowała "Wakacje z biblioteką" pt. „W świecie teatralnej animacji". Kreatywne zajęcia odbędą się w pierwszym tygodniu wakacji (27 czerwca – 1 lipca 2022 r.). Podczas rozrywkowo-EDUKACYJNO-TWóRCZych zajęć DLA DZIECI organizatorzy przeprowadzą warsztaty z różnych TECHNIK LALKARSKICH oraz ANIMACYJNYCH.

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra / instruktorki. Główną prowadzącą będzie Lucyna Makuchowska - nauczycielka, zamiłowana w teatrze, a współprowadzącą będzie Małgorzata Krzempek z GBP w Jaworzu.

Część warsztatowa trwać będzie od 9.00 do 13.00 ale biblioteka zapewnia opiekę od godz. 8.00 do 14.00. Jak przekonuje współprowadząca zajęcia będzie twórczo, zabawnie i teatralnie.

Wszystkie zainteresowane dzieci taką formą rozpoczęcia wakacji zapraszamy właśnie do Biblioteki w Jaworzu. Szczegółowe informacje oraz zapisy w siedzibie Biblioteki przy ulicy Szkolnej 97 w Jaworzu.

AK, GBP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: