Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gmina Brenna podsumowała 2021 rok

W środę (22.06.) na oficjalnym serwisie Gminy Brenna pojawiła się informacja zawierająca raport o stanie gminy. Podczas czerwcowej sesji Rady Gminy Brenna udział w debacie będą mogli wziąć również mieszkańcy gminy.

Jak co roku, władze gminy przedstawią radzie gminy „Raport o stanie gminy”. W dokumencie Wójt podsumowuje swoją działalność za rok 2021, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady gminy - czytamy na oficjalnym serwisie gminy. Liczba ludności w gminie wzrostła o jedną osobę względem roku 2020 i wynosi 11374 osób. Gęstość zaludnienia to niezmiennie 119 osób. Dochód gminy na 1 mieszkańca zmalał. W raporcie czytamy, że wynosi 5204,14zł/os. 

Radni będą rozpatrywać raport podczas sesji Rady Gmina Brenna, zwołanej na 30 czerwca 2022r. Raport dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w debacie muszą złożyć do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 20 pełnoletnich mieszkańców. W debacie może wziąć udział maksymalnie 15 osób, a o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Brenna w terminie do dnia 29 czerwca 2022 r.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: