Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W wypadku zginęło 5 osób

5. osób zginęło w wypadku do jakiego doszło dziś (9 lipca 2010 r.) w godzinach nocnych w Karwinie. Na drodze w kierunku do Czeskiego Cieszyna zderzyła się skoda octavia z renaultem.

Centrum ratownictwa otrzymało informację o wypadku samochodowym kilka minut po północy. Zgłaszający wypadek poinformowali o jednej osobie rannej, która znajduje się w pojeździe. Operatorzy centrum natychmiast wysłali na miejsce karetkę pogotowia i poinformowali o zdarzeniu policję oraz strażaków. 

Ratownicy na miejscu ustalili, że poszkodowanych w wypadku jest 5. osób. U czterech osób stwierdzono zgon na miejscu. Jak relacjonuje rzecznik czeskiej policji, kiedy karetka przybyła na miejsce u trzech mężczyzn w wieku 27, 40 i 42 lata oraz 21-letniej kobiety nie stwierdzono oznak życia. Lekarz mógł stwierdzić tylko zgon w skutek odniesionych obrażeń.

Piątym uczestnikiem wypadku był 26. letni mężczyzna, który doznał wielu urazów kończyn, klatki piersiowej i głowy. W chwili przybycia służb ratowniczych był nieprzytomny i znajdował się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Na miejsce zdarzenia został wezwany śmigłowiec medyczny który przetransportował rannego do szpitala w Ostrawie. Niestety lekarzom nie udało się ofierze wypadku uratować życia, mężczyzna zmarł w godzinach porannych.

[PL]

miejsce zdarzenia:


Pokaż W wypadku zginęło 5 osób na większej mapie

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: