Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Strumieniu wybory

W związku ze śmiercią radnego Ireneusza Dudy, a tym samym wygaśnięciem jego mandatu w najbliższą niedzielę tj. 3 lipca br. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Strumieniu w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 4.

Obwodowa komisja wyborcza, w której odbywać się będzie głosowanie, mieścić się będzie w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu przy ul. Młyńskiej 8,  a uprawnieni do głosowania są mieszkańcy obwodu obejmującego ulice Azaliową, Brodeckiego, Cieszyńską, Cyprysową, Dworcową, Jałowcową, Jarzębinową, Jemiołową, Kolejową, Księdza Brzuski, Lipową, Orzechową, Poddane, Polną, Promienną, Spokojną, Tęczową, Topolową, Towarową, Wiązową, Wiśniową, Wspólną, Zieloną, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy miasta).

Głosować można będzie w godzinach 7.00-21.00.

O jeden mandat będzie się ubiegać dwoje kandydatów. Jak informuje Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II, w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Strumieniu zarządzonych na dzień 3 lipca 2022 r., przyjął zawiadomienia: o utworzeniu komitetu wyborczego – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HAWEŁKI (skrót nazwy: KWW JERZEGO HAWEŁKI) oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYCJI BOJDY (skrót nazwy: KWW PATRYCJI BOJDY).

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: