Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W sobotę marsz 'Goleszowskie Smykani z kijami'

Smykają się nie tylko smyki, co więcej smykani nie musi być negatywne, ale może kojarzyć się - zamiast wędrówki bez celu - ze zdrowym marszem. Tak właśnie po nowemu smykani potraktują uczestnicy marszu, który odbędzie się 12 października (sobota) w Goleszowie.

Na Marsz Rodzinny pod hasłem: „Goleszowskie Smykani z kijami”, pod Patronatem Honorowym Aleksandry Trybuś - Posła na Sejm RP zaprasza Koło Platformy Obywatelskiej RP w Goleszowie we współpracy z Kołem PTTK nr 19 „Ślimoki” w Goleszowie.

- Trasa Marszu prowadzić będzie szlakiem spacerowym na górę Chełm, gdzie podczas krótkiego odpoczynku goleszowskie „Ślimoki” opowiedzą o ciekawych miejscach w gminie Goleszów. - opisują imprezę organizatorzy: - Po powrocie odbędzie się krótki piknik z poczęstunkiem w postaci wojskowej grochówki. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom udziału w Marszu, wręczone zostaną także drobne upominki. Uczestnicy będą także mieli okazję bezpłatnie skorzystać z pomiaru ciśnienia i poziomu cukru - zapowiadają.

Cała inicjatywa ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, ruchu i aktywności na świeżym powietrzu, a przy okazji zaprezentowanie najpiękniejszych zakątków gminy Goleszów.

Portal OX.PL objął imprezę patronatem medialnym.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: