Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Skoczowie - walentynkowo

14 lutego to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych. W środku zimy zewsząd rozgrzewają nas czerwone serca. Ciekawa propozycja czekać będzie także na skoczowskim Rynku i na jednym mostów.

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” serdecznie zaprasza do odwiedzenia miłosnego atelier na skoczowskim Rynku. Będzie to plenerowa romantyczna fotobudka. A zdjęcia w tym wyjątkowym miejscu będzie można robić w godz.16.00-20.00. - W środku znajdzie się bogata dekoracja, romantyczna ławeczka, z pewnością nie zabraknie też efektownych gadżetów do zdjęć. Śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił w zabawie zręcznościowej: „strzała amora”, a także spotkać  uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych bohaterów: Myszkę Mickey i Minnie – dodaje Julia Raszka – Dyrektor MCK „Integrator” w Skoczowie.

Walentynki nie mogą się obejść także bez wyznania uczuć. -  Tego wyjątkowego dnia będzie można przelać je na papier. Wystarczy zdanie, krótki zwrot czy wiersz, wrzucony do przygotowanej „szklanej kuli”, by wziąć udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody, jaką jest zaproszenie na widowiskowy pokaz iluzji Adriana Mitoraja – dodaje zespół Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”.

Trwa także jak w poprzednich latach konkurs „Kocham Skoczów”. - Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do wspólnej zabawy w konkursie fotograficznym #kochamSkoczów . By wziąć w nim udział wystarczy zrobić takie zdjęcie, na którym widać przynajmniej jedną świecącą iluminację walentynkową - znajdują się one na Rynku i na kładce dla pieszych nad Wisłą – przy ul. Sportowej i zamieścić je jako komentarz pod postem konkursowym – informuje Biuro Promocji Skoczowa.

Fotografia może być jednoosobowa, grupowa, rodzinna, może to być selfie z najukochańszą osobą albo zwierzakiem. Liczy się kreatywność i pomysłowość!
W konkursie przewidziane są dwie główne nagrody równorzędne. Jedną z nich wybiorą użytkownicy Facebooka.

Wygra zdjęcie z największą liczbą reakcji (serduszek, łapek w górę, buziek). Drugą nagrodę główną, spośród reszty zdjęć wybierze jury. Jury przyzna również wyróżnienia.

Konkurs trwa do 21 lutego 2023 r. do godz. 8.30! - Pomysłów co roku Wam nie brakuje, a więc – róbcie zdjęcia, wrzucajcie w komentarz pod tym postem i namawiajcie znajomych do lajkowania – dodaje Biuro Promocji Skoczowa.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-02-13 16:20:43
sierżant_Niemyty_Wycior: proboszcz powinien zareagować
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: