Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W lipcu konkursów nie będzie

Jak donosi portal Skijumping.pl, inauguracja 27. edycji Letniego Grand Prix, która miała się odbyć 17-19 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, została przełożona. Na razie nie wiadomo, kiedy skoczkowie rozpoczną rywalizację latem.

W Wiśle, nieprzerwanie od 2014 roku, dochodzą do skutku inauguracje Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Tak też miało być w tym roku, w lipcu, ale na dzień dzisiejszy już wiadomo, ża zawodnicy nieco później przystąpią do rywalizacji.

- Czekamy na zatwierdzenie nowego terminu w Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Będziemy na bieżąco reagować na sytuację w naszym kraju, natomiast nowa data zakłada zawody na przełomie sierpnia i września - przyznał Jan Winkiel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego, w rozmowie z serwisem Skijumping.pl.

Nowa data to na razie jedna wielka niewiadoma, ale w kuluarach mówi się także o całkowitej rezygnacji ze skoków latem. Spekuluje się również o wariancie przeprowadzenia zmagań bez udziału publiczności, ale polscy działacze wykluczają taką opcję.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: