Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Hażlachu mają taką modę

W Hażlachu zapanowała nowa moda. Otóż hitem stylistyki ulicy są kamizelki. Króluje kolor żółty ze srebrnymi dodatkami. To absolutny hit, dzięki któremu dzieci mogą czuć się bezpiecznie na drodze.

 

W ramach kampanii „2012 Rok Pieszego” w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej w Hażlachu, odbyło się spotkanie z policjantem drogówki, podczas którego dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, ufundowane przez jedną z miejscowych firm. – Blisko 50 kamizelek trafiło do przedszkolaków. Wszystko po to, aby dzieci były bezpieczne i widoczne na drodze – mówi asp.Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 

To kolejna w tym roku akcja rozdawania kamizelek odblaskowych. – Podczas spotkania najpierw przedszkolaki wysłuchały porad o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Starszy aspirant Robert Wajda z cieszyńskiej drogówki przypomniał również o tym, jak ważne jest noszenie kamizelek odblaskowych czy odzieży wyposażonej w takie elementy. Została zaprezentowana płyta „Sznupek radzi jak być bezpiecznym na drodze. Milusińscy tańczyli i śpiewali zgodnie z instruktarzem i teledyskiem zamieszczonym na płycie. Z uwagą  obejrzeli również film o policyjnym pluszaku, który uczył swoich małych przyjaciół, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przez nią przechodzić. Na zakończenie dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, które ufundowała firma "CHAMOT" z Hażlacha – dodaje asp. Rafał Domagała. Okazją do wypróbowania kamizelek było wyjście z opiekunami na spacer. Dzięki tym odblaskom, grupa przedszkolaków jest z daleka widoczna.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: