Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

VIII. EDYCJA KONKURSU „POPISZ SIĘ... PISANKĄ!

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na kilka tygodni przed Świętami Wielkanocnymi, zapraszamy mieszkańców gminy Skoczów, w tym przedszkolaki i uczniów miejscowych szkół, do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek!

W tym roku Konkurs Świąteczny POPISZ SIĘ... PISANKĄ, organizowany po raz ósmy przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” i Portal Śląska Cieszyńskiego Ox.pl, przybierze nową formułę. Z jednej strony poszerzona zostaje grupa docelowa uczestników Konkursu. W tegorocznej edycji zapraszamy do udziału wszystkich chętnych mieszkańców gminy Skoczów, niezależnie od wieku. Z drugiej zaś, co najistotniejsze, Konkurs będzie miał charakter fotograficzny, a nie plastyczny.

Aby wziąć udział w Konkursie trzeba, w terminie od 23 do 27 marca 2020 r.
(do godz. 16.00), przesłać drogą mailową wykonaną przez siebie pisankową fotografię na adres: wojciech.grajewski@mckskoczow.pl.

Konkursowe dzieło należy uprzednio zapisać w formie pliku o rozszerzeniu .jpg, którego tytuł powinien być sporządzony wg schematu: NazwiskoImięWiek.jpg: (np. KowalskiJan13.jpg). W wiadomości uczestnik podaje ponadto m.in.: nr telefonu oraz dokładne miejsce, gdzie wykonano zdjęcie wraz z krótkim opisem, co przedstawia.

Pracę konkursową należy wykonać w formie fotografii, z wykorzystaniem szablonu, który można pobrać na stronie internetowej Organizatora: www.mckskoczow.pl (lub odebrać w siedzibie głównej MCK „Integrator” (ul. Mickiewicza 9, I piętro, pok. nr 11).
W świetle wspomnianego szablonu (o kształcie pisanki) umieszczamy wykadrowany motyw, uchwycony na terenie gminy Skoczów, np.: skoczowski widok, detal architektoniczny, przyrodę, osoby (np. rodzina) itd. Ważne, by przed przystąpieniem do dzieła zapoznać się wcześniej z załączonym instruktażem, w postaci filmu, który ułatwi poprawne przygotowanie pracy konkursowej. Filmik dostępny jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=wXuf3ii-ylI.

Regulamin i szczegółowe informacje dostępne są pod adresem:

http://mckskoczow.pl/index.php?module=news&cmd=show&id=1154.

83_jajko.jpg (2,56 MB)

85_popisz-sie-pisanka-2020-regulamin.pdf (188,84 KB)

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-22 22:53:21
wyśmienity cwaniaczek: nie BOJĘ SIĘ ........ wypowiem się,,,,,,,,,,, CZY WAS POPIERDWIŁO Z TAKIMI INFO ????? nie wiem kto moderuje ale zapewne to JEŁOP ..............no no n o usuniesz ???? nie sądzę cólu
2020-03-23 17:08:04
M53: Nagroda godna uwagi. Gigantyczna kartka.... A na kija komuś kawał papieru z widoczkiem rynku w Skoczowie. I już na bardzo poważnie- naprawdę jest to teraz czas na takie pierdoły? A może konkursik na palemkę? Taką, komu bardziej odbija?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: