Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Anusia do adopcji

Dziś polecamy do adopcji piękną kotkę - Anusię. Jeśli spojrzą Państwo na jej zdjęcia, zobaczą kogoś, kto szuka dobrego Człowieka. Jaka jest jej historia?

Kotka ma około 9 miesięcy. Została wyłapana do zabiegu sterylizacji na terenie Ustronia. Była złapana do żywołapki. Po zabiegu dochodziła do siebie w domu wolontariuszki "Stowarzyszenia AS". Po kilku dniach rekonwalescencji Anusia podjęła decyzję, że chce zaufać człowiekowi. Zaczęła się łasić i prosić o uwagę. Pozwoliła zabierać się na ręce, przytulać i głaskać. W ten sposób polubiła towarzystwo ludzi i ciepło domowego ogniska. Teraz szuka dobrego Człowieka, z którym będzie mogła spędzić życie.


Anusia lubi też inne koty, ale nie poznała jeszcze psów. Jest spokojna i dobrze wychowana. Ma niesamowicie milutkie, aksamitne futerko. Ponadto jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Załatwia się do kuwety. Czeka w domku tymczasowym "Stowarzyszenia AS" pod numerem 606 - 911 - 687 i ma nadzieję, że ktoś szuka takiej towarzyszki jak ona. Kto ją przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-22 18:07:39
utopiec: Tralala. kucici, mo chwostek u rzy.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: