Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uważaj na drodze!

Kierowco uważaj na drodze jest bardzo ślisko! Tylko dziś (7.02.2013r.) doszło do kilkudziesięciu zdarzeń drogowych. Policja apeluje o ostrożną jazdę.

Na drogach ciągle jest bardzo ślisko i chwilami niebezpiecznie. Nad ranem w ciągu trzech godzin na drogach powiatu cieszyńskiego doszło do kilkudziesięciu zdarzeń drogowych. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Cieszynie.


Bardzo trudne warunki panujące na drogach przyczyniły się do wielu kolizji. Oficer dyżurny cieszyńskiej komendy co chwilę przyjmuje kolejne zgłoszenia. – Kilkanaście patroli drogówki i prewencji zostało skierowanych do obsługi tych zdarzeń. Dzisiaj rano na terenie powiatu od 7.00 do 10.00 doszło do 24 zdarzeń drogowych. W dwóch z nich uczestniczyło łącznie 12 pojazdów. Oto niektóre przykłady z dzisiejszego poranka. Około godziny 7:00 na ul. Zofii Kossak zderzyło się 6 samochodów. Do podobnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Błogockiej, Poniatowskiego i Stalmacha, gdzie zderzyło się kolejnych 6 pojazdów. Na ulicy Moniuszki przed 8.00 zderzyły się dwa samochody. Około 9.00 na ulicy Mostowej odnotowano kolejną kolizję, w której uczestniczyły dwa samochody – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 


W tym samym czasie do następnego zdarzenia zdarzenia doszło kolizji w Ogrodzonej na starej drodze nr 1. Tam również zderzyły się dwa pojazdy. Kilka minut przed 10.00 na ulicy Łącznej w Cieszynie kierowca chevroleta wjechał w płot.


W Ustroniu w ciągu 15 minut doszło do trzech kolizji. O 9.40 na ulicy Lipowskiej dostawczy mercedes wjechał w ogrodzenie posesji. O 9.45 obok stacji paliw Lotos na Katowickiej zderzyły się dwa samochody osobowe, a o 10.00 samochód dostawczy z osobówką.
Żaden z uczestników kolizji na szczęście nie ucierpiał.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: